Skocz do zawartości
Forum

Zawroty sennosc zmeczenie i wypadanie włosów co mi jest? Pomocy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Prosze o pomoc bo nie wiem co się ze mną dzieje. A więc wszystko zaczeło się na początku listopada 2015r. Straszne zawroty głowy i ból głowy w szczególności z tyłu brak apetytu do tego ściągało mi palce u rąk i nóg a także drętwiały. Wylądowałam w szpitalu na neurologii po wykonaniu badań stwierdzono że jest to migrena bez aury. Po wyjsciu ze szpitala wrociłam do pracy musiałam jakoś z tym funkcjonować. Przez 2 tygodnie było wszystko ok i zaczeło się wszystko od nowa zawroty brak apetytu zaciskanie szczęki ściąganie palców u nóg zaciskanie się dłoni doszły do tego straszne bóle żołądka palenie w środku dziwne uczucie w środku szybsze bicie serca uczucie zimna(mam zaminy nos rece i stopy) nawet latem jest mi zimno chociaż jest straszny upał. Dodam do tego że jestem strasznie senna i zmęczona nic mi się nie chce. Czuje strasznie spięte mięśnie ból karku nie wiem jak to nazwać. Błagam o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Gość alegretto

Ja bym w takim wypadku udała się do endokrynologa. Może coś sie dzieje z tarczyca? A Twoja waga zmienia sie w ostatnim czasie? Czy ktoś w rodzinie ma problemy z tarczycą?
Mogą to tez byc jakies niedobory, moze zle się odżywiasz, pomyśl sobie

Odnośnik do komentarza

Byłam na badaniu tarczycy właśnie czekam na wyniki. Zaobserwowałam że raz tyje raz chudne jest taki okres że przez tydzień nie mam apetytu i nie mogę jeść. A potem apetyt wraca. Zauważyłam również że to są takie ataki miesiąc jest wszystko ok a potem tydzień katorgii brak siły na nic senność osłabienie zawroty i wszystkie objawy jakie opisałam wcześniej. Już nie mam siły. Nie mam pojęcia co to może być. Wiem tylko tyle że sprawy neurologiczne okulistyczne ginekologiczne i laryngologiczne odpadaja. Mam nadzieje że wszystko się wyjaśni i będzie tak jak dawniej.

Odnośnik do komentarza

A ja mam również takie same objawy! I też od listopada.Do moich tylko dochodzi raz biegunka a raz wymioty.Zaliczyłam wszystkich możliwych lekarzy...zrobiłam prywatnie dwa razy badanie na bolerioze(wyszla ujemnie)oraz TK mozgu (tez ok).Byłam 3 razy w szpitalu-diagnoza :a moze to nerwica,a może bolerioza,a moze stwardnienie rozsiane a jak nie -to na 100% kręgoslup...Dostalam skierowanke na rtg karku (wynik odbieram dzisiaj) no i w piątek czeka mnie rezonans magnetyczny mozgu,zobaczymy co on wykaże.Mam nadzieje ze w koncu bede mogla zaczac normalnie zyc. :) i tobie rownież zyczę duzo zdrowia :*

Odnośnik do komentarza

Widze że ci lekarze sami nie wiedza co może dolegac. Co to ma być jakaś masakra! Człowiek ledwo żyje a tu ganiają od lekarza do lekarza zamiast zostawić w szpitalu i wykonać wszystkie badania od razu. Też myślałam że mam stwardnienie rozsiane ale po przeczytaniu kilku artykułow moje obawy sie wyjaśniły. Miałam też robiony rezonans magnetyczny głowy EEG EKG USG tętnic szyjnych i jeszcze kilka innych badań Punkcje ( pobranie płynu mózgowo-rdzeniowego to właśnie po tym badaniu można się dowiedzieć czy jest się chorym na stwardnienie rozsiane czy nie tak samo z zapaleniem opon mózgowych czy zapalenie rdzenia i korzeni rdzeniowych) rezonans magnetyczny HWS Kregosłupa Rtg kregosłupa szyjnego i właśnie w tym badaniu wyszło że jest on leciutko przekrzywiony a mój ortopeda nie powiedział mi co mam dalej z tym robic Brak Słów. Dodam że lecze się w Niemczech.
w chwili obecnej czekam na wyniki Tarczycy. Może w tym kierunku musisz spróbować tarczyca cukrzyca i wahania hormonalne. Głowa do góry będzie wszystko ok. Pozdrawiam . Proszę dać znać co i jak :*

Odnośnik do komentarza

Pierwsze co badałam właśnie tarczyce i cukrzyce. Również to nie jest to ;) .Laryngologicznie jest ok.Neurologicznie niby też w 100% zdrowa(badało mnie 4 neurologów).Najlepsze jest to,że skierowano mnie do psychiatry...okazało się,że mam podobno nerwice lękową-dal mi tabletki po ktorych chodziłam po scianach.Dzisiaj odebrałam rtg karku i o dziwo nic tam się nie dzieje(a dwa lata temu mialam uszkodzony 4/5 kręg szyjny-chyba jakaś magia że się samo naprawiło),a dalej boli :/ .Dziwne hi hi hi. :) Zobaczymy co wyjdzie z rezonansu(mam nadzieje że nic strasznego).Dam znać,jak odbiorę już wyniki. Buziole :*

Odnośnik do komentarza

Mi moja pani doktor też chciała wmówić że mam coś z głową ale nie dałam się. Powiedziałm jej że jak by mnie nie bolało to bym nie przychodziła. A masz też tak że jakiś czas jest wszystko ok a potem znowu wszystko wraca? Ja już przestałam się przejmować też to może być spowodowane stresem. Więc trzeba wrzucić na luz i nie brać wszystkiego do siebie bo to też źle wpływa na zdrowie. A weź sprawdź jeszcze odcinek szyjny. I jak masz taką możliwiść to idz na masaże karku odcinka szyjnego. Ja chodziłam i trochę pomogło. Daj znać co i jak. Czekam ;)

Odnośnik do komentarza

Jestem :) na dniach robilam rtg karku (wyszlo ok ) ale 2 lata temu jak zrobilam wyszlo ze mam uszkodzone dwa kregi :P w srode pojde jeszcze raz i to gdzie indziej :) bo zgupiałam ,tym bardziej ze boli mnie kark :/ w piątek mialam rezonans mozgu ale na wynik czekac mam do 5 dni roboczych.Tak wiec dam znac :* bo te zawroty sa straszne...bo sa czeste i nagle :(

Odnośnik do komentarza

Pamiętam, że mojej mamie pojawiały się też takie zawroty. Jednego dnia było wszystko w porządku. Nic jej nie dolegało, nie miała żadnych objawów. A następnego dnia nie mogła wstać z łóżka, bo tak jej się w głowie kręciło. Była tak słaba, że nie mogła wstać z łóżka. Oczywiście nie obyło się bez lekarza, który nie pomógł nic. Objawy same zniknęły po jakimś czasie. A jedyne, co sie dowiedzieliśmy to, że to prawdopodobnie było spowodowane chorobą kręgosłupa. Badania oczywiście nic nie wykazały, a w trakcie zawrotów mama przyjmowała leki na ich zmniejszenie.

Odnośnik do komentarza

Kochana mam to samo jutro mam nastepna wizyte na ktora mnie umowila moja pani doktor do jakiegos innego lekarza. Jestem ciekawa ci tym razem wymyśla. Duzo znajomych doraza mi wizyte u psycholga ciagle sie nad nia zastanawiam. Ale jescze musze sprobowac badania na witaminy moze to jakis niedobór powoduje te wszystkie wstrętne objawy. Podkreślam że nigdy tego wcześniej nie miałam. Stało to sie z dnia na dzień.

Odnośnik do komentarza

A więc byłam u lekarza który zajmuje się gimnastyka nastawianiem i ogolnie leczeniem takich dolegliwości. Po opowiedzeniu mu co mi dolega od razu stwierdził że to wszystko od napiętych mięśni. Pokazał mi pare ćwiczeń które mam robič i za tydzień mam wizyte kontrolną. I dalej będziemy z tym walczyć. Powiedziała też głowa broni się bólem i dlaczego te codzienne bóle głowy. Zobaczymy jak bedzie po wszystkich zabiegach i czy cos to pomoże. Odezwe się po zakończeniu leczenia .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...