Skocz do zawartości
Forum

Ból w odbycie


katsja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

od dawna mam dziwny ból w odbycie taki, jakby przeszywający, rozpierający,uczucie piłki i napięcia w środku i w związku z tym ciągły dyskomfort, który odbiera mi chęć do wszystkiego. Przez to odczuwam wewnętrzny niepokój.Czasem też czuję parcie na stolec. To uczucie trwa cały dzień. Brak objawów w nocy. Ciut lepiej jest wieczorem, po kąpieli. Co to może być? Miał ktoś podobny objaw? Stolce normalne, rzadko bardzo mam jakieś bóle brzucha. Badania w porządku. Proktolog też nic nie stwierdził? Czy to może być nerwowe? Jakieś leczenie? Zaczęłam terapię.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Widzę ,że jesteś bardzo naiwna,jak możesz wierzyć komuś kto pod nickiem ginekolog prosi o kontakt, na pierwszy rzut oka widać ,że to ściema.
w jakim celu też wkleiłaś zdjęcia,proktolog nic nie widzi ,a ktoś ma coś widzieć ze zdjęcia?
Sorry, wiem ,że jesteś zdeterminowana,ale nie ufaj takim i podobnym ofertom i ...bardziej myśl,zanim coś zrobisz.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

ka-wa
Widzę ,że jesteś bardzo naiwna,jak możesz wierzyć komuś kto pod nickiem ginekolog prosi o kontakt, na pierwszy rzut oka widać ,że to ściema.
w jakim celu też wkleiłaś zdjęcia,proktolog nic nie widzi ,a ktoś ma coś widzieć ze zdjęcia?
Sorry, wiem ,że jesteś zdeterminowana,ale nie ufaj takim i podobnym ofertom i ...bardziej myśl,zanim coś zrobisz.

akurat dzisiaj rano rozmawialam z ta osoba i uzyskalam pomoc. rozumiem porade ale daruj sobie uwagi typu mysl zanim cos zrobisz to niegrzeczne. nie potrafisz pomoc nie komentuj

Odnośnik do komentarza

Słuchaj, są takie czopki o nazwie Biostreptaza lub Distreptaza, to to samo, na receptę, pomaga w stanach zapalnych oraz przy takich odczuciach jak mówisz, znajoma brała po operacji tez maila takie odczucia.
Hemorol czopki - bez recepty- na noc tez są dobre niekoniecznie na hemoroidy.

Pomyślałam ze może Twoje dolegliwości wynikają np z jakichś mięśniaków macicy które uciskają na jelita?
Zrób usg dopochwowe.

Moge Ci tez polecić masaże receptorów stóp, kup książkę Hedi Masafret "ku zdrowej przyszlosci"
na stopach są punkty odpowiadające rożnym narządom i ich ucisk masaż (tych receptorów) pomaga nieraz nawet bardzo.

Odnośnik do komentarza

~Datoja
Słuchaj, są takie czopki o nazwie Biostreptaza lub Distreptaza, to to samo, na receptę, pomaga w stanach zapalnych oraz przy takich odczuciach jak mówisz, znajoma brała po operacji tez maila takie odczucia.
Hemorol czopki - bez recepty- na noc tez są dobre niekoniecznie na hemoroidy.

Pomyślałam ze może Twoje dolegliwości wynikają np z jakichś mięśniaków macicy które uciskają na jelita?
Zrób usg dopochwowe.

Moge Ci tez polecić masaże receptorów stóp, kup książkę Hedi Masafret "ku zdrowej przyszlosci"
na stopach są punkty odpowiadające rożnym narządom i ich ucisk masaż (tych receptorów) pomaga nieraz nawet bardzo.

Dziękuję za podpowiedź :) szukam już wszelkich sposobów

Odnośnik do komentarza
Gość lekarz specjalista

Zdjęcia? Jakie zdjęcia? Gdzie? Ja chętnie pooglądam. Co do bólu to warto czasem rozmasować okolice obolałe. Na przykład palcem lub palcami o ile się da włożyć kilka jednocześnie. Ruchem posuwistym należy najpierw powoli a potem troszkę szybciej jak ból zacznie ustępować. Jeśli na palcach pojawi się krew to należy przerwać bo może to być hemoroid. Wtedy należy skonsultować się z pogotowiem. Nie wolno masować się w odbycie przedmiotami a jedynie palcem i to najlepiej własnym! I to bez tipsów żeby czasem nie utknął w środku.

Odnośnik do komentarza

No i zdjęć już nie ma więc nie ma o czym gadać. Nie rozumiem tylko, jak to jest, że wstawianie zdjęć np. chorej ręki, nogi nikogo nie razi, a jak jest problem w miejscu intymnym to nagle pojawiają się pretensje... Prosiłam o pomoc i tym, którzy jej udzieli dziękuję, reszta komentarzy była kompletnie zbędna. Nie było moim celem nikogo urazić.

Odnośnik do komentarza

W poście ka-wy "w jakim celu też wkleiłaś zdjęcia,proktolog nic nie widzi , a ktoś ma coś widzieć ze zdjęcia?" masz odpowiedź. Ja nie rozumiem, że Ty nie rozumiesz tak oczywistej sprawy, jak różnicy między pokazywaniem zmian na chorej ręce, a miejscami intymnymi, na których żadnych zmian nie widać. To zakrawa na ekshibicjonizm i dobrze, że zastanawiasz się nad terapią

Odnośnik do komentarza

~Datoja
Słuchaj, są takie czopki o nazwie Biostreptaza lub Distreptaza, to to samo, na receptę, pomaga w stanach zapalnych oraz przy takich odczuciach jak mówisz, znajoma brała po operacji tez maila takie odczucia.
Hemorol czopki - bez recepty- na noc tez są dobre niekoniecznie na hemoroidy.

Pomyślałam ze może Twoje dolegliwości wynikają np z jakichś mięśniaków macicy które uciskają na jelita?
Zrób usg dopochwowe.

Moge Ci tez polecić masaże receptorów stóp, kup książkę Hedi Masafret "ku zdrowej przyszlosci"
na stopach są punkty odpowiadające rożnym narządom i ich ucisk masaż (tych receptorów) pomaga nieraz nawet bardzo.

Kupiłam te czopki i chyba jest jakby lepiej tzn. to uczucie jest mniejsze ten dyskomfort, natomiast zauważyłam, że mam wzdęcia i tak jakby zagazowane jelita. Czy to może być po tych czopkach?? Czy znajoma Twoja też miała podobne objawy po zażyciu tej Distreptazy? W czwartek i tak mam lekarza, jeszcze dzisiaj USG transrektalne w sumie swoją drogą. Już naprawdę nie wiem, czy mam jakąś paranoje :P czy to IBS czy zwyczajnie fakt, że cała sytuacja mnie stresuje.

Odnośnik do komentarza

No to przerwij czopki, przed usg chociaż one nie blokują jelit do tego stopnia.
Jelito drażliwe to często pojęcie - worek do którego wrzuca się niezdiagnozowane przypadki

Jak to usg nie wykażę żadnych zmian, to na prace jelit dobry jest ispagul plus mielone siemię lniane - do kupienia w aptece, pakowane osobno,
po z łyżeczki każdego mieszasz w kubku letniej wody i pijesz taki kisiel,Potem trzeba dużo popić płynów n nie stosowac na noc .

hemorol tez może być.

no i zrób to drugie usg wewnętrzne u ginekologa.
Zobacz które miejsca nalezy masować (zajmuje się tym refleksoterapia),ale zawsze zacznij od nerek

Odnośnik do komentarza

Miałam USG i wyszło, że mam zmianę pozapalną prawdopodobnie ropień. Być może dlatego, bo jestem w trakcie leczenia. Dziś mam proktologa i zobaczymy, co powie,ale odnoszę wrażenie, że jest po tych czopkach lepiej jest.

Mam natomiast wzdęte jelita i brzuch trochę. Zawsze rano się załatwialam, ale po chwili znowu mi się chce, natomiast jest normalny i tak kilka razy w ciągu dnia, albo coś wyjdzie, albo nie. Brak objawu w nocy. Ja już nie wiem, może faktycznie mam IBS? MOże to nerwowe...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...