Skocz do zawartości
Forum

korekcja wzroku


Kalinka11

Rekomendowane odpowiedzi

hej! wiemy :) generalnie zabieg nie boli i jest bardzo krótki - ja na samej sali operacyjnej spędziłam może z 7 minut (oczywiście cała wizyta trwa dłużej) :) zabieg przeprowadza lekarz oczywiście za pomocą takiej potężnej maszynerii, potem jest czas na odpoczynek i wizyta kontrolna na świeżo :)

Odnośnik do komentarza

Kalinka11 - ja miałam robiony ten zabieg. :) przede wszystkim - nie, nie boli :D nie dziwię się, że zadałaś to pytanie jako jedno z pierwszych, bo dla mnie to też była baaardzo ważna kwestia.
Jak to działa - hmm, w sumie to nie wiem:D nie znam się totalnie na medycznych sprawach, oczywiście lekarz wszystko tłumaczył, ale byłam tak przejęta, że szczerze mówiąc nie bardzo słuchałam. Sam zabieg trwa bardzo krótko, ledwo się obejrzałam, a już było po sprawie. No i okazało się, że nerwy były niepotrzebne, ale ja już tak mam, że wszystkim się stresuje;p

Odnośnik do komentarza

metoda ta absolutnie nie boli ;) przede wszytskim jest bezinwazyjna , w 100% bezpieczna i lepsza niz np lasik , który jest wycofywany , chociażby z tego wzgledu ,ze jest większe ryyzko wystąpienia suchego oka . Natomiast pry lentivu wsyztsko ładnie sie goi ;) ja np pływam dużo , więc na basen mogłam już chodzić 7 dni po zabiegu ;)

Odnośnik do komentarza

Jestem po tym zabiegu i bardzo się ciesze ,ze się na niego zdecydowałam ;) Jestem dokładnie tydzień po . I cieszę się ze wkońcu nie musze nosić okularów ;) w niedziele w kocu pójdę bez zadnych wyrzeczeń na swój ulubiony basen ;)

Odnośnik do komentarza
Gość BratniaDusza

Szkoda, że nie napisałyśce gdzie miałyście ten zabieg lentivu. Ja jestem po zabiegu w Optegrze w Lublinie. Miałam tu operację wady wzroku i jestem bardzo zadowolona z efektów ;) Nie wiem co by było gdybym się na to nie zdecydowała. Ciągle używałam soczewek po których piekły mnie oczy.

Odnośnik do komentarza
Gość Subway88

Ja zanim wybrałam się na laserową korekcję wzroku to trochę minęło. Mam 23 lata, wada już ustabilizowana. Od miesiąca jestem mega szczęśliwą osobą, bo w końcu po 14 latach zdjęłam całkowicie okulary po zabiegu Lentivu w Optegrze w Krakowie. Bardzo jestem wdzięczna pani dr Edycie Sacha. Zabieg krótki i bezbolesny.

Odnośnik do komentarza
Gość Macadamia88

~Subway88
Ja zanim wybrałam się na laserową korekcję wzroku to trochę minęło. Mam 23 lata, wada już ustabilizowana. Od miesiąca jestem mega szczęśliwą osobą, bo w końcu po 14 latach zdjęłam całkowicie okulary po zabiegu Lentivu w Optegrze w Krakowie. Bardzo jestem wdzięczna pani dr Edycie Sacha. Zabieg krótki i bezbolesny.

Miałam akurat gdzie indziej w Optegrze zabieg, a mianowicie w Katowicach ;) Z samego zabiegu jestem bardzo zadowolona. Przynajmniej normalnie funkcjonuję, zwłaszcza jak chce sie powspinać :D

Odnośnik do komentarza

Ayaka23
Metoda Lasek dla mnie super, taką miałam wykonywaną korekcję w szpitalu Medicover w stolicy. Najtańsza opcja a przy mojej wadzie jak najbardziej się okazała skuteczna. Widzę idealnie, dr Cwalina bardzo dobry specjalista, on mnie diagnozował przed zabiegiem i doradzał metodę.

Generalnie wszystko zależy też od tego do jakiego zabiegu się zakwalifikujemy. Ja np załapałam się do Lentivu w Optegrze. Miałam ogólnie mega szczęście no i uzbierana kasę ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Kajtusia44

To t ez właśnie tak wygląda, ze przy wizycie kwalifikacyjnej wychodzi tak na prawdę do jakiego zabiegu sie kwalifikujemy ? Mi na szczęście udało sie zakwalifikować w Optegrze do lentivu, Gdybym sie nie zakwalifkowala to optegra oddałaby mi pieniądze, Ale..... nie nosze okularów i tak już zostanie ?

Odnośnik do komentarza
Gość Omasta88

Ja akurat miałam zabieg laserowej korekcji wzroku EBk w Dzięgielewska Instytucie Oka w Warszawie.  Okres rekonwalscencji był krótki, troche oczy piekły, ale potem z dnia na dzien już tylko lepiej było ? 

Odnośnik do komentarza
Gość Kordonka11
W dniu 30.03.2020 o 17:13, Gość Omasta88 napisał:

Ja akurat miałam zabieg laserowej korekcji wzroku EBk w Dzięgielewska Instytucie Oka w Warszawie.  Okres rekonwalscencji był krótki, troche oczy piekły, ale potem z dnia na dzien już tylko lepiej było ? 

Ja miałam tutaj akurat inną metodę a dokladniej metodę lasek ? A jeszcze wcześniej zdecydowałam się w tej klinice na zabieg blefaroplastyki ?

Odnośnik do komentarza

Jestem po zabiegu Lentivu jakiś miesiąc w Szczecinie. Z mojej strony bardzo polecam  w szczególności do tego zabiegu panią dr Esterę Igras. Bardzo kompetentna i doświadczona pani doktor. A atmosfera podczas zabiegu bardzo miła.

Odnośnik do komentarza
W dniu 24.08.2020 o 00:08, Gość Szklaneczka88 napisał:

A powiedzcie mi jak wyglądała u Was wizyta kwalifkacyjna ? ja właśnie jutro wybieram sie do Optegry, trafiłam na promocję letnią, gdzie wizyta kosztuje 0 zl ?

To chyba musiałas korzystac z tej promocji co ja wtedy, jakoś w sierpniu to było zeszłego roku. Ja wtedy troszkę zaoszczędziłam dzięki własniej tej promocji.

Odnośnik do komentarza
W dniu 28.05.2021 o 15:50, Gość Maszka napisał:

Optegra praktycznie caly czas ma jakąś promocję ? Ja mniej płaciłam za zabieg Lentivu niż przewidywała to cena.

Ja trafiłam na promocję i bylo to dokładnie rok temu gdzie płaciłam chyba149 zł za wizytę ? jakoś tak to było już nie pamiętam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...