Skocz do zawartości
Forum

Naprzemienny ból głowy


Gość Bethrezen12100

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bethrezen12100

Witam Od dwóch lat odczuwam bóle głowy...Ból jest o niskim natężeniu jednak trwa bez przerwy.Boli cały czas, jednak co pare godzin zmienia położenie. Raz z prawej strony głowy raz z lewej(umiejscowiony jest mniej wiecej dookoła oczodołu najbardziej od strony przegrody nosowej.Gdy jestem osłabiony bądź zmęczony boli bardziej a jak jestem w pełni sił i jest dobra pogoda to mniej.Zrobiłem rezonans magnetyczny oczodołów,tomografie zatok i mózgowia rentgen odcinka szyjnego i nic nie znaleziono.Zmieniłem w ciągu tych 2 lat 3 razy okulary, nic nie pomogło więc to też nie to.Zarówno okulista, laryngolog jak i neurolog nic nie znalazł. Robiłem badania na tarczyce,bolerioze,ciśnienie w oczach i inne podstawowe i tez nic. Zetknął się ktoś może wczesniej z takim przypadkiem? Już zupełnie nie wiem co jeszcze zrobić... pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza

Miałam podobne objawy, znalazłam się w szpitalu, nic nie stwierdzono. Minęło na pól roku i właśnie wróciło. Ból jest bardzo dziwny. Mam wrażenie jakby istniała tylko moja głowa i ból który krąży w jej wnętrzu. Reszta ciała jest lekka, nie pasuje do glowy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...