Skocz do zawartości
Forum

Laserowa korekcja wady wzroku


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!
Mój problem polega na tym, że w lutym zeszłego roku okulista wypisał mi okulary lewe oko -0,25 a prawe -0,5. Wszystko było by w porządku gdyby nie fakt, że nigdy nie miałem problemów ze wzrokiem. Wszyscy mówią mi, że wada jest nie wielka ale mnie i tak ona przeszkadza szczególnie po zmroku. W moim przypadku noszenie okularów wiązać będzie się z dużym dyskomfortem a także utrudnieniami w prowadzeniu pojazdów. Czy operacja laserem mogła by rozwiązać problem prawego oka? Czy może po prostu dać sobie spokój i szukać innych rozwiązań?

Odnośnik do komentarza

To moze ja sie dołączę do dyskusji. Jak zdecydujesz się na zabieg laserowej korekcji wzroku , to nie będziesz musiała nosić okularów ;) po to jest przecież ten laser ;)a sam zabieg lentivu bardzo polecam ,mam taką prace ,ze okulary mega mi przeszkadzały . I nie bój się ;) po zabiegu już normalnie wracasz do codziennego życia więc git ;)a co do miejsca zabiegu to zdecydowanie klinika Optegra , jako jedyna porponuje rozszerzony pakiet badań diagnostycznych ;)

Odnośnik do komentarza

Mi taka laserowa korekcja wzroku spełniła moje marzenie ;) Dostałam prace tam gdzie chciałam czyli w policji ;) Z tym, ze ja miałam akurat inna metodą robioną tą korekcje wzroku bo ebk i to w Dzięgielewska instytucie oka w Warszawie ;)

Odnośnik do komentarza

Teraz te metody i lasery są takie nowoczesne że to serio nie ma się czego obawiać. Ja jestem tchórzem a miło wspominam sam zabieg i przede wszystkim pierwszy raz jak zobaczyłam jaki dał efekt. Chodzę bez okularów, ba! widzę dużo lepiej jak w nich widziałam przez tyle lat. W Warszawie w szpitalu Medicover z polecenia robiłam, okulistka mnie tam wysłała ze względu na laser jaki mają i możliwości.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...