Skocz do zawartości
Forum

Czy to rak


afcianb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Proszę o pomoc. Ok dwóch miesięcy ten miałam mala chrostke na dolnej wardze zewnątrz. Niestety wydrapalam ja . Zaczelo mnie delikatnie szczypać. Następnego dnia byl juz w tym miejscu guzek. Bezbolesny. Smarowalam różnymi masciami , niestety nie pomagaly. W dzień wigili guzek zaczął mnie pobolewac jak by wdal sie stan zapalny. Troszkę puchnac. Dzisiaj juz mnie nie boli. Ale jest ciut większy. Pomocy. Czy to nowotwór. ?

monthly_2015_12/czy-to-rak_3491.jpg

monthly_2015_12/czy-to-rak_3492.jpg

monthly_2015_12/czy-to-rak_3493.jpg

monthly_2015_12/czy-to-rak_3494.jpg

monthly_2015_12/czy-to-rak_3495.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość Dark_Rivers

A mi się wydaje, że jest to czyrak. Kiedyś pamiętam jak moja koleżanka miała dokładnie takiego samego ropniaka na policzku. Lepiej tego nie przekuwaj, ani nie wyciskaj. Cholera go tam wie :-) cholerstwo może dwukrotnie zmutować O,o Trzeba iść do lekarza lekarz wypisze maść i za kilka tygodni powinno się zagoić:)> Ale nie wiem czy już nie będziesz podatna na to zarazę? Ech całkiem możliwe, że masz tak samo jak moja koleżanka. Ona ma gromokowca i ty go możesz mieć:) No wybacza ale tak to jest gdy się nie dba o higienę:) Ja zakończyłem znajomość ze swoją koleżanką ponieważ jakoś mało mnie już interesują takie niehigieniczne dziewczyny. Ale nie martw się:-) Jeśli Twój chłopak Cię kocha to dla Ciebie zniesie wszystko^_^

Odnośnik do komentarza
Gość Mordehai i Ciarahy

Mylisz się, bo właśnie nowotwory skóry najszybciej rosną. Czerniak guzkowy bezbarwnikowy, jest najszybciej rosnącym jak i najbardziej niebezpiecznym nowotworem złośliwym skóry. Rak skóry ma to do siebie, że jak rozwija się to zazwyczaj objawia się dosyć częstymi zapaleniami, które wyglądają podobnie jak u tej Pani na zdjęciu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...