Skocz do zawartości
Forum

Swędzenie wejścia do pochwy


Gość japanese

Rekomendowane odpowiedzi

Gość japanese

Około roku temu pojawiły mi się pierwsze objawy. Świąd, "serowa" wydzielina z pochwy ( objawy chyba typowe dla grzybicy ) - kupiłam masc, zaczęłam smarować bez konsultacji lekarskiej i przeszło na długi czas. Ostatnio, po tym jak mój partner dotykał moje miejsca intymne wszystko nawróciło - na początku pojawiło się swędzenie - raz mocniejsze raz słabsze - oraz śluz (najpierw nieprzeźroczysty, potem przeźroczysty rozciągliwy a na koniec same białe grudki ). Niedaleko daty spodziewanego okresu zaczęło boleć mnie podbrzusze, plecy w okolicy nerek tak jak zwykle przed miesiączką, która teraz się nie pojawiła i spóźnia się już około 7-8 dni. Pozostało tylko swędzenie a pochwa jest całkiem sucha. CO to może oznaczać? Z góry dziękuje za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Gość DoctorQuinn

Witam!
Po pierwsze nie ma takiej możliwości by ocenić konkretną przyczynę Pani dolegliwości. Powinna skonsultować się Pani zatem z lekarzem ginekologiem, który zbierze wywiad, zbada Panią i ewentualnie zleci/wykona badania dodatkowe. Ponieważ najczęstszą przyczyną braku miesiączki u kobiet aktywnych seksualnie jest ciąża, sugeruję wykonanie testu ciążowego. Powinien być wiarygodny mniej więcej 14 dni po stosunku.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...