Skocz do zawartości
Forum

Ból w klatce piersiowej i duszności


Gość Marcin Dania

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marcin Dania

Witam mam 29 lat od około 3 tygodni mam ból w klatce piersiowej po jej lewej stronie ból nie jest silny lecz męczący przy głębszym wdechu czuje też ból pod łopatką, często też mam lekką duszność i uczucie że coś stoi mi w gardle. bardzo proszę o pomoc bo nie wiem co to może być a bardzo się boje.

Odnośnik do komentarza

witam... mam16 lat i poważne pytanie ... w ostatnich dniach byłam w szpitalu z powodów bólu w klatce piersiowej... na badaniach w szpitalu wyszło że z sercem jest wszystko OK! mam duszności , nie mogę spać w nocy, mam coś w postaci lęków i duszności i kołatanie serca... dostałam skierowanie do neurologa ale wątpie w to że coś mi to pomoże... niespałam juz od 72 godzin... jestem nie wyspana i słaba... co to może być?? proszę o odpowieć... z góry dziękuję...

z poważaniem Aleksandra K.

Odnośnik do komentarza
Gość SzopPracz

Witam serdecznie. :)
Jak wyżej - przybywam w sprawie pewnego problemu. Dość często (najczęściej w chwilach stresu) dotkliwie boli mnie mostek. Jest to kujący rodzaj bólu, zazwyczaj albo w górnych częściach mostka, albo nieco po lewej stronie. Zazwyczaj mija samoistnie po paru minutach. Ponadto, mimo że jestem cierpliwą osobą, ostatnio bardzo łatwo można wprawić mnie w złość. Miewam wahania nastrojów, chociaż przez większość czasu jestem raczej przygnębiona.
Wieczorami miewam bóle głowy trochę powyżej czoła, w przedniej części czaszki. Zdarzają mi się również problemy z oddychaniem, czyt. nie mogę nabrać wystarczająco dużo powietrza, mam wrażenie, że ciągle jest go w płucach za mało. To przytrafia się raczej w losowych chwilach, niekontrolowanych przeze mnie.

Ostatnim już objawem jest fakt, że w nocy zdarzają mi się pewne lęki (jestem osobą dość strachliwą o kilku fobiach), przez co ciężko mi jest zasnąć. Jest to dość uciążliwe, biorąc pod uwagę to, że rano w dni robocze wstaję dość wcześnie i muszę być wyspana, a zasypiam np. o 3, kładąc się o 1.
Co to może być i jak sie tego pozbyć?
Pozdrawiam cieplutko :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...