Forum Zdrowie

Skuteczność Prostabium na prostatę

Odpowiedzi znajdują się poniżej

verdana

verdana

chyba lepiej porozmawiać na ten temat z urologiem a nie wierzyć w reklamy ;)

154566 verdana Kobieta, 27 lat, Polska
~WB.

~WB.

Kończę drugie opakowanie (z trzech) i niestety nie widzę poprawy... Forma, w jakiej to zostało przysłane, brak jakiejkolwiek faktury, paragonu oraz po sprawdzeniu siedziby tej niby firmy, gdzie pod podanym adresem widnieją inne podmioty napawa mnie coraz większym przekonaniem że jednak dałem się nabrać... Szkoda tych trzech stówek, ale... no właśnie, "tonący, brzytwy się chwyta", niestety...

~juras 56

~juras 56

zamieściłem wpis i po krótkim czasie został usunięty!!!
powtórzę, może nie usuną :-) ta firma to oszuści!!! zamówiłem jedno opakowanie (na szczęście!!), do dziś nie mam przesyłki, podany adres do kontaktu jest adresem nieistniejącym!!!
Pewnie już tylu naiwnych odstrzelili, że mogą się reklamować w internecie i Angorze, nikt nad tym nie panuje????!!!! chyba trzeba zgłosić do prokuratora, tylko co to da???

~Reda

~Reda

Obawiam się poważnie że cała ta firma i jej lek to sciema i sposób na sciąganie kasy od ludzi. Od 16 dni kompletnie nie dają odpowiedzi na zapłacone za prostabium lek pieniądze. Info pod telefonem zupełnie nie ma z nimi kontaktu. Sprwa KWALIFIKUJE SIĘ NA policje.

~nikto

~nikto

witam
Przesyłkę zamawiajcie tylko za pobraniem. Brak kontaktu, brak możliwości sprawdzenia statusu wysyłki.
Kontakt telefoniczny kończy się " ja nic nie wiem" nie ma takiego zamówienia

~Krzywy12

~Krzywy12

Nie rozumiem,dlaczego poważne pismo jakim jest Angora reklamuje tego typu specyfiki.Mi zajęło dosłownie dwie minuty sprawdzenie,że to oszustwo.A może to Angora sprzedaje te świństwa . Chyba dam sobie spokój z tym tygodnikiem.

wipra

wipra

Kupiłem dwa opakowania. Zero rezultatów.Zdarli dwie stówy.
Uważajcie na tych naciągaczy.Te dwie stówy niech im staną w gardle.

179013 wipra Mężczyzna, 68 lat, krosno
~nieufny

~nieufny

Witam dzisiaj to jest 16 litopada Angora znowu zamieściła reklamę Prostabium dziękuje wszystkim którzy opisali oszustwa tego pseudo leku gdyż zaoszczedzilem dzięki temu kilka stowek.Dziwie sie tylko że poważny tygodnik zamieszcza reklamy oszustów. Z poważaniem.

~jan77

~jan77

Ja także kolejny raz skuszony reklamą w Głosie Wielkopolskim zamówiłem pełną kurację. Wczesniej stosowałem prostamol uno i czułem pozytywne rezultaty. Przejściu na prostabium już po kilku dniach było znacznie gorzej. Słaby strumień moczu, bóle w lewej pachwwinie (tak miałem wczesniej gdy zbierał się tam piasek zanim utworzyły się kamienie nerkowe). Kompletnie nie działa. Po pierwsze jest tam (zgodnie z opisem) o połowę mniej palmy sabalowej niż w prostamolu (ekstrakt 5:1), jest ekstrakt z liści pokrzywy a jak wiadomo na prostatę i nerki akurat działa korzeń pokrzywy. Jednak mimo wszystko zgodnie z ulotką trochę tych składników jest bo przy zalecanym dawkowaniu 2 razy dziennie palmy sabałowej powinno być tyle samo co w prostamolu, jest śliwa afrykańska, jest wierzbownica. A jednak kompletnie nie działa...a teoretycznie i praktycznie powinno. Jedyny wniosek, że tam nie ma tych składników opisywanych w reklamach i dołączonej ulotki albo są przeterminowane i stare. Może warto dać to do przebadania?

~krzuś

~krzuś

Dobrze ,że mogłem przeczytać opinie. Nie kupię , bo są negatywne opinie, nie dam grosza za lipę.

~Rostocki

~Rostocki

~Krzywy12
Nie rozumiem,dlaczego poważne pismo jakim jest Angora reklamuje tego typu specyfiki.Mi zajęło dosłownie dwie minuty sprawdzenie,że to oszustwo.A może to Angora sprzedaje te świństwa . Chyba dam sobie spokój z tym tygodnikiem.

Od kiedy to Angora jest poważnym pismem? Przecież to brukowiec najgorszego sortu. Ja stosowałem Prostabium przez krótki czas ze względu an to, ze szkodził mi na mój układ pokarmowy, ale stwierdziłem zmniejszenie częstości nocnego wstawania z 3 do 2. Poza tym pierwsze wstawanie, które miałem przed 1 w nocy przesunęło się na godzinę po 2 w nocy a drugie na po 4. Poza tym żaden preparat nie pomoże jeśli nie będzie temu towarzyszyć unikanie alkoholu, słodyczy i ograniczenia spożywania mięsa i aktywność fizyczna.