Skocz do zawartości
Forum

Gdzie można wykonać zabieg splenektomii?


Gość g...l

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie odnosnie miejsc, placowek badz ogolnie prywatystyki odnosnie, gdzie mozna dokonac prywatnie zabieg operacyjny o charakterze splenektomii laparoskopowej przy schorzeniu jakim jest Sferocytoza wrodzona ? Ile taki zabieg moglby mniej wiecej kosztowac i gdzie moznaby bylo taki zabieg przeprowadzic prywatnie Termin mam dopiero na kwiecien a z wynikow wynika, ze parametry watrobowe szaleja a poziom bilirubiny calkowitej wynosi 10.65 gdzie norma z reguly wynosi 0.2 - 1.- / 1.2 . . ?

Odnośnik do komentarza

Bedac u lekarza, ktory ustalal termin oczywiscie pokazalem wyniki i zapytalem, ze przeciez w moim stanie jest to troche za dlugo bynajmniej jak dla mnie [ termin operacji: kwiecien ] w koncu wiem lepiej jak sie czuje [ a jest nie za dobrze patrzac wstecz] i zapytalem czy nie mozna szybciej no bo np. mogloby mi sie cos stac badz cos innego no ale na moje zapytanie uzyskalem jedynie odpowiedz typu: ze jestem nie mily, skoro z takim problemem przyszedlem dopiero teraz. Postaram sie wytrzymac do tego kwietnia no bo z jednej strony dalem rade majac juz 21 wiosen ale patrzac wstecz, gdy chodzilem po lekarzach jeszcze z matka, ktora obecnie jest w Niemczech, przypominam sobie, ze nie byli za bardzo za usunieciem sledziony. Rok temu otrzymalem skierowanie do szpitala na splenektomie od Pani Hematolog ale zostalem zdyskwalifikowany ze wzgledu na " rozwazenie przeprowadzenia przy uzyciu laparoskopu " no i brak tomografii komputerowej [ nie mialem pojecia, ze bedzie potrzebne zdjecie jamy brzusznej celem uwzglednienia naczyniowosci jak i sprawdzenia ilu zylowy jest ten organ] Niesadzilem kiedykolwiek, ze ta choroba moze byc az tak uciazliwa biorac pod uwage, ze gdy jest fatalnie potrafie zmieniac przez nia nawet kolory w odcieniu zoltego, pomaranczowego nawet zdazylo sie w odcieniu brazu. Ten stan troche przypomina jak dla mnie delikatnie mowiac " wegetacje" jesli chodzi o tkwienie w tej chorobie i zastanawiam sie po prostu, czy po zabiegu jak powyzej bedzie faktycznie lepiej czy moze niestety stanie sie, ze jednak gorzej. Z tego co wiem to przy tym schozeniu takze towarzysza kardiomiopatie, spadlem na wadze no i od jakiegos czasu serce dziwnie mnie "szarpie" Bedac w szpitalu szarplo mnie na tyle, ze lezac na lewej polowie szpitalnego lozka znalazlem sie na prawym a lekarz do tej pory nie moze dojsc do pacjenta.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...