Skocz do zawartości
Forum

Ciśnieniomierz na prezent - który wybrać?


klasykaB

Rekomendowane odpowiedzi

OK, ale klasykaB pyta o konkretną rekomendację. Zwazywszy gdzie się znajdujemy chyba warto odpowiedzieć na tak postawione pytanie? A wracajc do meritum, uważam, że na ciśnieniomierz warto wydać trochę więcej kasy (mniej więcej 100-200 zł) żeby mieć pewnośc, że nie zepsuje się po paru tygodniach albo właśnie nie zacznie wyświetlać nagle kosmicznych wyników.

Odnośnik do komentarza
Gość Donatka33

No ja też kupiłam mamie rok temu pod choinkę ciśnieniomierz . Do dziś go używa i pomiary nadal są bardzo dokładne. Do tego cena jest atrakcyjna - teraz stoją po 89zł - kupiliśmy w tym roku taki dla teścia, mam nadzieję, że u niego też się spisze :) Fajne w tym ciśnieniomierzu jest również to, że ma funkcję wykrywania arytmii i pamięta aż 60 wyników

Odnośnik do komentarza

Jeśli szukasz prostego ciśnieniomierza, ale solidnego .... Prosta obsługa, jest jeden przycisk, którym można w zasadzie uruchomić cały pomiar. Wyświetlacz jest LCD i dość duży także można wynik z dalszej odległości nawet zobaczyć. Mierzy szybko, już podczas napełniania mankietu jest pomiar uruchamiany.

Odnośnik do komentarza
Gość areksochaa

Mi córka kupiła ostatnio w prezencie ciśnieniomierz Senior ten z zasilaczem i mi się sprawdza rewelacyjnie. Poza tym że odpada kwestia wymiany baterii to tutaj mankiet jest bardzo łagodny dla ręki, pomiar zaczyna się robić dużo szybciej niż mankiet zdążyłby napęcznieć do granic wytrzymałosci

Odnośnik do komentarza
Gość Malwinaa

Jeżeli chcesz dobrej jakości ciśnieniomierz to tylko z firmy Diagnosis. Mają naprawdę porządny sprzęt, który jest prosty w obsłudze. Kupiłam od nich ciśnieniomierze dla teściowej i taty. Są bardzo zadowoleni!! 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...