Skocz do zawartości
Forum

Problemy skórne


Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Od około 7lat mam problemy skórne, i od tego czasu nie mogę trafić na lekarza który by mi pomógł, jedyne badania jakie mi wykonali to badania na alergie, i nic nie wykazały. Problem polega na plamach czerwonych suchych swędzących(nie swędzą cały czas) plamy mają średnicę ok 4cm największa, mam je na dłoniach. Plamy pojawiają się co jakiś czas i znikają, najdłuższy okres gdy ich nie było to 6miesięcy, pojawiają się na tydzień dwa i znikają na miesiąc do dwóch. Niestety od ponad miesiąca plamy nie znikają, lekarz przepisał mi maść (Mycosolon) nic nie pomogło plamy się powiększyły były bardziej czerwone i okropnie swędziały.
Dodatkowo od paru lat puchną mi powieki, gdy wstaję rano ledwo otwieram oczy, po godzinie opuchlizna jest mniejsza. Tak samo jak z plamami opuchnięcia nie występują cały czas, lecz obecnie są codziennie od dwóch tygodni, po zastosowaniu kropli (Dicortineff) już na drugi dzień czułam ulgę, lecz gdy przestałam stosować(stosowałam 9 dni) wszystko wróciło i krople już nie pomogły.
Bardzo proszę o pomoc. Może powinnam wykonać jakieś badania?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...