Skocz do zawartości
Forum

czy to ZJD, stres czy co innego?


Gość Danuta718

Rekomendowane odpowiedzi

Od 2 lat leczę się na Zjd. Jednak zastanawiam się czy to faktycznie jest to a przynajmniej czy nie dolega coś jeszcze. Od dłuższego czasu mam duży stres jednak mam przeczucie że nawet jak ma to minimalne znaczenie choć mogę się mylić. Jednak niepokoi mnie krew która była wyraźnie widoczna w kale, niby minimalna ilość ale jednak niepokoi mnie. Zwłaszcza że Zjd nie daje takiego objawu. Zastanawiam się czy nie mam przypadkiem lambrii, czy mogą dawać taki objaw czy to jednak co innego?

Odnośnik do komentarza

Też tak podejrzewam, choć jednak objawy są niespecyficzne. Mianowicie faktycznie krew jest świerza jednak już od jakiegoś czasu miałam dość spore plamienia na bieliźnie (wcześniej podejrzewałam, ze względu na rodzaj wykonywanej pracy, że po prostu niewystarczająco się podcieram) a i wcześniej miałam wrażenie że widzę krew jednak obstawiałam że to resztki jakiegoś pokarmu (np. buraczki). Oprócz tego w przeciwieństwie do wymienionych objawów moje wypróżnienia są dość obfite... dodam jeszcze że właśnie dziś zauważyłam tą krew a mam wyjątkowo stresujący dzień i być może z tego powodu dostałam biegunki. No i jeszcze te silne bóle brzucha choć obstawiam że z tym może mieć niewiele wspólnego...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...