Skocz do zawartości
Forum

Produkty mleczne a problem z chudnięciem?


Gość jestemnadiecie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość jestemnadiecie

Witam serdecznie!
Czy produkty mleczne (jogurty, kefir, serki wiejskie, serki topione) przyczyniają się do braku efektów w diecie? Od jakiegoś czasu jestem na diecie 4 posiłki dziennie co około 4 godziny, około 1000 - 1200 kcal, dużo warzyw, owoców, białego mięsa i tego co kocham najbardziej czyli produkty mleczne. Każdego dnia jem jogurt owocowy lub naturalny plus otręby pszenne, ziarna słonecznika oraz siemię lniane, do tego jakiś owoc najczęściej jabłko. Mimo tego waga ani drgnie... Moze jem tego białka za dużo?

Odnośnik do komentarza
Gość 10 kg nadwagi

A ile zawartości tłuszczu mają te produkty ?
Ile węglowodanów ?

Bo na przykład klasyczne komercyjnie dostępne mleko to ma więcej węglowodanów niż białka, więc z niego taki produkt mleczny jak ze mnie księżna Jorku.

Druga sprawa - spożywanie produktów wysoko-węglowodanowych po wysiłku ma mniejszy sens niż przed wysiłkiem. A już na noc to jest samobójstwo.

Mam problem z niejedzeniem po godzinie 18, więc jak już muszę zjadam kanapkę na pieczywie chrupkim pełnoziarnistym z chudym twarogiem szczypiorkiem cebulą i pomidorem. Dopiero wynalazłem ten sposób, zobaczymy jak się sprawdzi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...