Skocz do zawartości
Forum

Koronografia i założenie stentu a opinia PZU


Gość z...l

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem taki sam przypadek, wprawdzie nie założono mi stenta, ale była próba i po kilku pismach do PZU wywalczyłem odszkodowanie za zabieg, ale za zawał mi nie dali. Będę walczył, ale na razie nie mam zdrowia i czasu (zona miała wylew). Po operacji bypasów, też nie chcieli mi wypłacić, bo na wypisie ze szpitala było EACAB, a oni (PZU) mają takich "wybitnych" specjalistów, że jak nie jest napisane tak jak w ich warunkach to wszystko interpretują na swoją korzyść, aby nie wypłacić ani grosza. Na szczęście jedno moje pismo z wyjaśnieniami, co to jest EACAB pomogło i wypłacili. Teraz będę prawdopodobnie walczył z nimi o świadczenie za udar żony, bo szpital nie wypisuje rozpoznania "udar", tylko dokładniejszą diagnozę.

Odnośnik do komentarza

Witaj Marku.Trzeba walczyć z PZU o każdy grosz.Po każdej mojej reklamacji przyznawali ale to ja musiałem tłumaczyć im terminologie wypisu a ich specjalistka wtymczasie miała niezły ubaw "po zawałach i mają jeszcze siły" wypłacili za pobyt w szpitali.operacje.OIT.uszczerbek na zdrowiu5%.teraz czekam na pobyt w szpitalu zawał serca i ciężką chorobe do 69r.ż. zobaczymy .Po wizycie u kardiologa i pokazaniu mu wypisu potwierdził ostry zawał a PZU używa starej terminologi 15 lat.Niech wykasują formułkę spotkania w sądzie.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...