Skocz do zawartości
Forum

Pomocy! Coś mi rośnie wewnątrz jamy ustnej ! ! !


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dodam ,że jestem w ciąży i dzisiaj podczas mycia zębów zauważyłam dziwne plami (widoczne na zdjęciach). Są nie wypukłe, ciemno fioletowe nie bolą. Wcześniej ich nie miałam! Boje się ,że to jakaś poważna choroba. Wczoraj byłam u lekarza z bólem głowy i zawrotami głowy i mdłościami. Przepisał mi leki i nic nie zauważył bo tego wczoraj nie było!!! Proszę Was o pomoc! Co to może być? Do jakiego specjalisty się udać?

monthly_2015_08/pomocy-cos-mi-rosnie-wewnatrz-jamy-ustnej_3190.jpg

monthly_2015_08/pomocy-cos-mi-rosnie-wewnatrz-jamy-ustnej_3191.jpg

Odnośnik do komentarza
W dniu 25.12.2019 o 21:06, Gość Greggr napisał:

Ponawiam pytanie.. też mam podobne ok 3 szt takich kropek blisko siebie

 

W dniu 25.12.2019 o 21:06, Gość Greggr napisał:

Ponawiam pytanie.. też mam podobne ok 3 szt takich kropek blisko siebie

Czy wiadomo co to jest? Bo mam tez takie co jakiś czas. 

Odnośnik do komentarza

Ja, mąż i córka mamy to samo. Chodzimy od lekarza do lekarza bez pomocy. Chorujemy, jesteśmy coraz słabsi,córka schodów 19 kg . Mój cały organizm jest zapchany śluzem, tracę świadomośc. Swędzą nas uszy,w wykazach nic nie ma. Antybiotyki nie pomagają , zentel też nie. Czy ktoś wie co to jest? Bo z nami jest coraz gorzej. Czy te osoby co to mają były w ciepłych krajach? 

Odnośnik do komentarza
Gość To są jakieś robaki.

Zaczęłam płakać usta olejm nierafinowanym słonecznikowym i to zaczęło mi wychodzić z jezyka i chciało wchodzić spowrotem trochę bolało. Potem prze gotowa na woda i mycie zębów. Może wyjdzie. Tak codziennie i po jednym dziadostwie. Przepis Tamary Lebiediew. Oby pomogło. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...