Skocz do zawartości
Forum

Senność, słaby kontakt


Gość kuli123qwe

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kuli123qwe

Witam zauważyłem ostatnio u mojego ojca pewne zmiany, ciągle śpi nawet jak wstaje to dalej chce mu się spać, po obudzeniu jak to z każdym kontakt jest utrudniony ale ten problem trwa ciągle nie tylko po obudzeniu osoba ma problemy z zrozumieniem podstawowych rzeczy mylą mu się słowa albo ich brakuje, przykład: Powiedzieliśmy że zabieramy psa na szczepienie po 30 sekundach nagle powiedział do nas że szkoda że we 2 jedziemy bo ktoś by mógł zostać zająć się psem a on by się położył spać (wstał 15 minut temu) po 2 minutach dopiero zrozumiał że przecież zabieramy psa na szczepienie i może iść spać, ponad to ma jeszcze wysokie ciśnienie ale takie już ma od bardzo długa dziś miał 190/110 jednak zastanawiam się co może być przyczyną takiego zachowania utraty kontaktu z rzeczywistością ciągły sen i zmienione zachowanie. Proszę o jakieś sugestie, w poniedziałek wybiera się do lekarza ale prosiłbym żeby ktoś podpowiedział na co szczególnie go przebadać.

Odnośnik do komentarza
Gość doświadczenie mówi

To ciśnienie jest zabójcze mam nadzieję że tata bierze leki, przy takim ciśnieniu może dochodzić do mikro wylewów a to ma wpływ na pamięć i zasób słów się zmniejsza, ciągle śpi to może być cukier też niebezpieczny ( śpiączka cukrzycowa ) nie wygląda to dobrze. Najlepiej szpital i kompleksowe badania bo czas na wielkie znaczenie.

Odnośnik do komentarza
Gość kuli123qwe

Ciśnienie dopiero teraz wzrosło, znaczy nie wiadomo jak dawno ponownie wzrosło ponieważ do tego czasu był spokój, cukier ma dobry dziś sprawdziliśmy, jutro idzie do lekarza który ma go przebadać i jak wykryje nieprawidłowości pewnie skieruje go do szpitala.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...