Forum Zdrowie

Jak zwiększyć wzrost włosów?

~k...l

~k...l

Bardzo porszę o poradę. Mam naturalnie kręcone włosy, które w ogóle nie rosną. Ostatni raz podcięłam je ponad 4 lata temu i ich długość od tamtej pory się nie zmieniła. Stosowałam naftę i olejek rycynowy, jednak nie przyniosło to rezultatów. Co zrobić, żeby zaczęły rosnąć?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

kataRyna

kataRyna

a oprócz nafty i olejku rycynowego nie próbowałaś jakichś maseczek? Jest mnóstwo na porost włosów, słyszałam, ze drożdżowe są dobre

115995 kataryna Kobieta, 31 lat, Lublin
~Melaniaaaaa

~Melaniaaaaa

Dziwne że przez 4lata ci nie urosły włosy. Udaj się do trychologa w tym wypadku. Przeanalizuj też swoja diete, moze jest uboga w witaminy ?

Kamikal

Kamikal

Z tego co wiem, to spodziewanie się jakiś wzrostów niczym dżungla amazońska po zastosowaniu olejków to nieporozumienie. Olejek rycynowy jest świetny, ale szybki wzrost włosów mogą powodować tylko hormony. Tak się dziej np. w ciąży. O olejku polecam przeczytać więcej https://domodi.pl/trendy/olejek-rycynowy-na-wlosy-poznaj-jego-wlasciwosci_2104 Moim zdaniem działa on przede wszystkim wzmacniająco, natłuszczająco, odżywczo i nawilżająco. Zapobiega rozdwajaniu końcówek i łupieżowi. NA szybki wzrost raczej bym nie liczyła. Myślę że większość opisów na ten temat wynika z ogólnego wrażenia zagęszczenia.

232730 kamikal Kobieta, 35 lat, Poznań
amberus

amberus

Masz problem z łysieniem lub Twoi znajomi ? Czy inne z włosami ? Tu znajdziesz kompleksowe rozwiązanie, nowość na świecie. Skuteczność gwarantowana. Dodatkowo Firma Monat to obecnie jeden z lepszych sposobów na zapewnienie sobie dochodów od zaraz. I zapewnienie wolności finansowej, na lata - bez żadnego ryzyka.

Osoby czy firmy które zarejestrują się do firmy w tym roku mogą mieć 2 UDZIAŁY które będą wypłacane co kwartał na Twoje konto, dożywotnio z możliwością dziedziczenia.

Aby wypracować udziały wystarczą poinformować o tej firmie 4 osoby. Przy rozbudowie biznesu osiągamy dochód na poziomie ponad 18 tys zł. [ to uzyskujemy w rok ]

Mamy tu 5 wypłat w miesiącu.

Sponsorowane wyjazdy, bonusy, produkty za darmo !

Jaguar lub landrover to specjalny dodatkowy program samochodowy.

Łącznie masz 4 możliwości stałego dochodu.

Masz salon urody, fryzjerski ? Znasz takie lub Twoi znajomi ? Zarobi firma i Ty.

Produkty są ekstra, bardzo wydajne - nie mają konkurencji. Masz 30 dni na zwrot produktów jeśli stwierdzisz, że nie masz zadowalających rezultatów.

Jeżeli jesteś zainteresowana/y i chcesz być niezależny finansowo, nie mieć problemów z włosami - korzystaj. Nie codziennie nowa firma wchodzi na rynek i oferuje takie możliwości. Zapewniam wszelkie informacje, pomoc w budowie biznesu. Więcej znajdziecie na mojej grupie https://zarabianieodzaraz.pl.tl/Okazja.htm

  • jak-zwiekszyc-wzrost-wlosow_8579.jpg
131161 amberus Mężczyzna, 60 lat, Rypin