Skocz do zawartości
Forum

Dodatkowowa kostka pod kostką w stopie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Mam 13 lat , dwa lata temu zauważyłam wystające kości w stopie pod kostką w obu stopach i zaczęłam odczuwać uporczywy ból przy chodzeniu , a także nawet gdy siedziałam , spałam oraz leżałam ale ból byl silniejszy w prawej stopie :'( Byłam u ortopedy i on zalecił wkładki ortopedyczne, ćwiczenia , a także rehabilitacje i moczenie stóp w gorącej wodzie z morską solą , ale mówił też że jeśli nie przejdzie to konieczne będzie założenie mi gipsu na stopę i jesli to nie pomoże to zabieg usunięcia tej kości ale ból ustal więc nie było to konieczne , a lekarz kazał zjawić się u niego jeśli by się nie poprawiło ale skoro bylo lepiej to uznałam z mamą ze nie ma takiej potrzeby . Rok później jeszcze okazało się ze mam prawą nogę krótszą o 1 cm od lewej więc przestalam nosić wkładki bo musiałam nosić centymetrową w pod prawą stopę , ale stopy nie bolały . A od jakiś 2 tygodniu ból nasila się z dnia na dzień , lecz jest najgorzej gdy leże i chodzę pomimo tego że chodzę w wąskich trampkach w których ból mniej odczuwam i dziś mama zapisała mnie do ortopedy na 14 sierpnia , ale w związku z tym co mam począć do tego czasu ? Może stopę w której ból jest bardziej odczuwalny zawinąć ciasno bandażem elastycznym ? Co radzicie ? a jeśli ktoś z was miał zabieg uśnięcia owych kości to proszę niech o powiem o nim jak to bylo przed nim w trakcie i po przez kilka miesięcy, lat ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...