Skocz do zawartości
Forum

Ból w gardle


Rekomendowane odpowiedzi

Od miesiąca boli mnie lewa strona krtani przy przełykaniu śliny, przy pokarmie nie, uczucie ciała obcego. Byłem u 4 laryngologów i zero pomocy. Rtg płuc ok, gastroskopia = helikobakter, usg szyi ok, badanie krwi i tsh ok. Najgorzej było w ostatnią sobotę gdyż bolało samo z siebie. Natomiast od następnego dnia trochę się uspokoiło. Rano w wydzielinie pojawiła się zielona wydzielina, a ostatnio także zauważyłem zakrzep krwi. Czekam na wymaz który będzie w połowie lipca bo brałem antybiotyki i tk we wrześniu. Co to może być? Nie mam gorączki

Odnośnik do komentarza
Gość charyoutree19

Dostałem skierowanie do szpitala (na własną prośbę). W szpitalu Pani zajrzała do gardła lusterkiem, wsadziła palec do nosogardzieli (tak że po badaniu plułem krwią) i powiedziała że nie nadaję się do hospitalizacji tylko poradni bo widzi tylko lekki stan zapalny całego gardła (nawet jak zdrowy byłem u lekarza to mówił że gardło czerwone odkąd pamiętam). Każe czekać na tk i wymaz. Zapytałem ją o endoskopie krtani to powiedziała że jest zbędna bo co miała zobaczyć to już zobaczyła. Nie do końca jestem przekonany. Chyba że może to ja wariuję już...

Odnośnik do komentarza
Gość charyoutree19

O endoskopie pytałem to w szpitalu lekarz powiedziała mi że jest mi niepotrzebna że ona wszystko zobaczyła za pomocą lusterka... Powiedziała żeby czekać na tomografię i wymaz a jak bedzie czysto to znaczy ze jest to nerwoból. Chociaż nie wiem czy lusterkiem tak wszystko można zobaczyć... Mój laryngolog też rozłożył ręce i skierował mnie na te dwa badania (wymaz i tk). Poza tym w moim miescie (Częstochowa) obdzwonilem chyba wszystkich laryngologów i nikt nic nie wie o endoskopii w Częstochowie.

Odnośnik do komentarza
Gość charyoutree19

nie wiem czy to napewno krtań wiem, że to są te okolice.

Chociaż dzisiaj tak jakby sie nawet uspokoiło. Wczoraj byłem w szpitalu jednak lekarz stwierdził że nic nie widzi i mimo skierowania odesłał mnie do domu.

Badając mi nosogardziel przez usta palcami tak mi ja pokiereszował że plułem krwią a z rana jeszcze miałem w nosie ślady krwi. Tam też nic swoją drogą nie znalazł.

Stwierdził że jest ok i jak coś mogę sprawdzić to tk.
Zasugerowano mi że może to być nerwica

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...