Skocz do zawartości
Forum

zabawy z jeżem po pijaku...


Gość mpp1

Rekomendowane odpowiedzi

hmm jakby to ująć , piwkowałem sobie z koleżanką w ogrodzie i zobaczyliśmy jeża, a jak to kobiety "o jeju jakie to słodkie" więc po pijaku chciałem jej jegomościa dostarczyć niech się nacieszy ( jeż przeżył i nie ucierpiał moralnie) no ale patrze na ręce całe we krwi jak Jagiełło po wysiepaniu krzyżaków w 1410r

Przemyłem poszedłem spać rano wszystko ok, pytanie czy czymś mogłem sie zarazić czy skoro jest ok to zapomnieć?

Odnośnik do komentarza

Och, ta fantazja ułańska ;) Cierp ciało, jakżeś chciało. Sądzę, że nic nie powinno się stać oprócz bólu. Zarazki wścieklizny są w ślinie zwierzęcia, więc to odpada. W grę mógłby wchodzić ewentualnie tężec. Może warto byłoby pójść do lekarza i poprosić o zastrzyk przeciwtężcowy? Wątpię, byś od razu przemył ręce płynem antyseptycznym, pewnie była to zwykła woda lub dawno otwarta utleniona, a to nic nie daje.

Odnośnik do komentarza

~ambra
Och, ta fantazja ułańska ;) Cierp ciało, jakżeś chciało. Sądzę, że nic nie powinno się stać oprócz bólu. Zarazki wścieklizny są w ślinie zwierzęcia, więc to odpada. W grę mógłby wchodzić ewentualnie tężec. Może warto byłoby pójść do lekarza i poprosić o zastrzyk przeciwtężcowy? Wątpię, byś od razu przemył ręce płynem antyseptycznym, pewnie była to zwykła woda lub dawno otwarta utleniona, a to nic nie daje.

myte zacnym trunkiem, harnaś za 2pln z biedry

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...