Skocz do zawartości
Forum

silny uciazliwy bol


Gość pauluna 85

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pauluna 85

Od około roku co jakiś czas boli mnie prawy bok na dole pleców ból jest czasami tak silny ze promieniuje na nogi i tracę czucie w nich po prostu robią się bezwladne po chwili mija i jest ok ale od pewnego czasu ból nie ustępuje promieniuje na prawy posladek i miejsce bólu jest gorace ??? Aż boję się iść do lekarza ...

Odnośnik do komentarza

No nie wierzę, lekarz jest wilkiem, który Cię zje ? ;) Możesz mieć rwę kulszową, trzeba to zdiagnozować. Stosuj maści rozgrzewające i przeciwzapalne. Najlepsze byłyby zabiegi fizjoterapeutyczne, ale bez lekarza nie poradzisz.

Odnośnik do komentarza
Gość paulina 85

Nie to ze się boję ale już byłam rok temu i skończylo się na 21 zadtrzykach i nic niepomoglo ...także jak mam iść do rodzinnej to już mi się niechce ale muszę bo i raczej samo nieprzejdzie

Odnośnik do komentarza

A co z diagnostyką? Powinnaś otrzymać skierowanie do neurologa i poradni rehabilitacyjnej. Oczywiście, że same zastrzyki nie pomogą, bo działają dość krótko. Zabiegi też przynoszą ulgę na ok 6 miesięcy. Dlatego pomocny byłby TK ( rodzinny nie da skierowania tylko specjalista), bo może masz ucisk krążka na korzenie nerwowe

Odnośnik do komentarza

Witam.
Wizyta u lekarza jest konieczna i nie ma na co czekać. Takie objawy to może być rwa kulszowa, przesuwający się kamyczek w nerce , nawet cukrzyca lub zmiany neurologiczne. Wiele osób ma lęk przed wizytą i ewentualną złą diagnozą. Ale wczesne wykrycie przyczyny zmniejsza koszty leczenia a nawet ratuje życie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...