Skocz do zawartości
Forum

Nadpotliwość u 16-latka


Gość n...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 16 lat i problem z potliwością. Jestem mokry po przejściu 300m. Zawsze byłem otyły,myślałem, że to przez to. Schudłem ponad 20kg, ważę 87kg przy wzroście 183cm. Nic to nie pomogło. Byłem kiedyś u lekarza i zlecił badania krwi TSH, ale wyszły w porządku. Zalecił stosowanie Medispirantu, ale nic nie pomógł, a w dodatku dostałem uczulenia. Mój tata ma podobne problemy, ale zaczęły się gdy był po dwudziestce. Jest to dla mnie uciążliwe, więc chciałbym wiedzieć, czy da się coś z tym zrobić

Odnośnik do komentarza

takie preparaty blokujące są szkodliwe, rozmawiałam z lekarzem onkologiem i mówił żeby nie stosować absolutnie! ja korzystałam z zabiegów w klinice medycyny estetycznej, trochę trzeba zapłacić, no ale efekt jest rewelacyjny

Odnośnik do komentarza

zależy od miejsca które poddaje się zabiegowi, ale tak ok. 2000 zł, całkiem sporo, ale po przeliczeniu kosztów tych leków, które w dodatku nie są bezpieczne, to jednak warto sobie odłożyć i się zdecydować, bo efekty są rewelacyjne

Odnośnik do komentarza
Gość madleine1989

wiecie co, u Was zabiegi zdają już egzamin, a ja z kolei przy tych temperaturach zdałam sobie sprawę z tego, że i ja chyba mam gigantyczny problem. zawsze mocno się pociłam, ale kiedy teraz widzę że moje plecy są mokre a inne kobitki stoją obok, owszem jest im gorąco, ale nie do tego stopnia że przemakają im ubrania... gdzie się na taki zabieg udać? ilość serii zależy od indywidualnego przypadku pewnie, tak?

Odnośnik do komentarza

śmieszą mnie takie uwagi, bo to daje tylko i wyłącznie do wiadomości że ludzie nie mają pojęcia jak problematyczna może być taka nadpotliwość i że bardzo ciężko skutecznie jest temu zaradzić, proponuję zagłębić się w temat i później komentować

Odnośnik do komentarza
Gość algavre007

sama mam taki problem, wszyscy mówią że wyolbrzymiam sprawę, ale nikt przecież nie wie jak się z tym czuję osobiście. byłam w przychodni już i podobno jak najbardziej kwalifikuje się to pod zabiegi, jak to wygląda cenowo?

Odnośnik do komentarza
Gość martina_el

u mnie może problem nie był na jakąś gigantyczną skalę, ale jednak potliwość była znacznie większa niż u moich koleżanek i zawsze mnie to krępowało w jakiś sposób. w sumie byłam u nich na 3 zabiegach i jestem już zadowolona z efektu :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...