Skocz do zawartości
Forum

Sposoby na zatkany nos


Gość k...l

Rekomendowane odpowiedzi

Inhalacje, inhalacje i jeszcze raz inhalacje:) Naprawdę inhalacje są dobre na wszystko. Wystarczy z samej soli fizjologicznej. Jeśli nie masz inhalatora, nalej gorącej wody do garnka i ręcznik na głowę:) Do takiej "parówki" możesz dodać np kilka kropli olejku eukaliptusowego. Pomaga też nacieranie się maścią dla dzieci (ale chyba nie mogę podać nazwy?) jeśli chcesz znać to pisz na priv;) Od razu odtyka nos, tylko że trzeba trochę poleżeć i wygrzać się - po nasmarowaniu nie można wychodzić na zewnątrz, jeśli jest zimno. Nie polecam za to tych wszystkich "zapsikiwaczy" do nosa, bo bardzo wysuszają - przynoszą ulgę na chwilę, a później jest jeszcze gorzej.

Odnośnik do komentarza
Gość kryska44

Inhalacje to rzeczywiście dobry pomysł, możesz też spróbować pyramidonka (jest na bazie miodu i ziół), smarowania się maścią majerankową, a na noc jakimiś rozgrzewającymi z eukaliptusem/mentolem.

Odnośnik do komentarza

Zatkany nos to męczarnia, najgorzej jest w nocy bo spać nie można, rozumiem to doskonale, bo sama miałam tak przy zatokach, ale bardzo mi pomógł nasodren, taki wyciąg z fiołka. Trochę drogi, ale wart swojej ceny bo nie działa tylko chwilowo...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...