Skocz do zawartości
Forum

Ucisk w mostk


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Od początku roku czuje ucisk w mostku. Jakby ktoś na nim siedział. Początkowo nie zwracałem na to uwagi ale od miesiąca jest coraz gorzej. Uczucie nasisku/ bólu zwieksza sie np przy podskokach albo chodzeniu (mocniejszym tąpnieciu stopy). Mam lepsze i gorsze dni ale ucisk caly czas jest niezaleznie od pory dnia. Mam 27 lat.

Standardowo poszedlem do lekarza rodzinnego- zlecił EKG i prześwietlenie. Wyniki EKG w porzadku. Po przeswietleniu klatki piersiowej dostalem adnotacje podejrzenia choroby Scheuermanna w stanie poronnym. Lekarz rodzinny skerował mnie do reumatologa i ortopedy.
Dodam ze plecy mnie nie bola tylko czyje mocny ucisk w mostku. Nie moge normalnie funkcjonowac. Kolejki na NFZ ogromne wiec zaczalem prywatne wizyty. Dwa tyg temu bylem u reumatologa, nic nie stwierdzil. Tydzien temu u ortopedy- objasnil ze chorobę Scheuermanna moglem miec w wieku 10-13 lat. Widać lekka zmiane na jednym kregu ale to nie ma wiekszego znaczenia. Wykluczyl udzial kregoslupa. Powiedzial ze z ukladem kostnym wszystko jest ok. Znowu piłka odbita do kolejnego lekarza. W czwartek bylem u kardiologa (kolejna wizyta prywatna), z sercem wszystko ok. Wczoraj postanowiłem udać sie do szpitala na SOR.
Zostalem zbluzgany ze mam miec skierowania, ze nie ma zagrozenia zycia i odeslali mnie z kwitkiem do domu.

Mam lekki kaszel, suchy. Probuje odkaszlnac ale czuje ze to nie jest to.
Nie wiem co mam już robić. Gdzie pójść. Czuję sie coraz gorzej a nikt mi nie chce pomoc!
Doradzcie blagam....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...