Forum Zdrowie

Wzdęcia brzucha a stosowanie Ulgix

~b...m

~b...m

Witam. Od pewnego czasu mam straszne wzdęcia wieczorem które ustępują po porannym wypróżnieniu. Brałem tabletki ulgix wzdęcia jednak one nie pomagały jedynie herbata na prace jelit ale jest to uciążliwe.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~imirka

~imirka

U mnie zkolei jest tak, że lubię jesć grillowane rzeczy, ale to ciężkostrawne przekąski, więc potem mam problemy z trawieniem i wzdęcia. Ostatnio brałam na to ulgasim z polecenia znajomej i okazało się, że kapsułki bardzo dobrze i szybko poradziły sobie z tym problemem.

~gratkowa

~gratkowa

Mi na ból brzucha związany niestety z przejdzedzeniem, ale na weselu, więc jestem usprawiedliwiona, pomogły też tabletki ulgasim. w sumie gazy też te tabletki zniwelowały. dobrze, że nie piłam alkoholu, to nie martwiłam się ,czy mogę wziąć tabletki.

~laktOLA

~laktOLA

domowe sposoby są na pewno bardzo fajne, ale jednak jak jesteś np. na weselu i masz wzdęcia, to niestety domowe sposoby nie zadziałają, więc tu trzeba działać szybko i wziąć coś skutecznego na wzdęcia, czyli ulgasim.

~kasia990

~kasia990

mi pomogła intesta bardzo pomogła w zaparciach, jak stosuję ja systematycznie to naprawde pomaga