Skocz do zawartości
Forum

Podkrążone oczy, męty przed oczami


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Mam 23 lata, jestem studentem, prowadzę aktywny tryb życia i nie mam zbyt dużo sytuacji stresowych.
Miesiąc temu zgłosiłem się do l.internisty z objawami:
-Podkrążone i zmęczone oczy (zmęczenie się nasila przy pracy z komputerem, sińce z dnia na dzień coraz większe)
-Jasne migające mroczki przed oczami (obuocznie, najbardziej widoczne w nocy, tzw.śnieżenie)
-szumy uszne
Byłem w szpitalu na neurologii. Wszystkie badania - morfologia, tsh, rezonans, eeg, płyn rdzeniowy - w normie. Badania oczu - dno oka, usg, tomografia siatkówki - w normie.Dostałem Vitroft na męty ale to przecież nie tłumaczy zmęczonych podkrążonych oczu i szumów. Będę bardzo wdzięczny za pomysły co robić, może ktoś miał podobny przypadek. z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza

Podczas pobytu w szpitalu ciśnienie było mierzone codziennie - w normie. Wykonane zostało także ekg i echo serca, nie wykryto nic złego.
Od wielu lat mam przewlekły, wodnisty katar. Parę lat temu miałem prostowaną przegrodę i wycinanego polipa w zatokach. Katar mam nadal ale nie jest on uciążliwy jak kiedyś, czasem pobolewają mnie uszy. Kontrolnie zrobiłem RTG zatok i nic niepokojącego na nim nie wyszło. Czy mimo to sądzisz, że przydało by się jakieś bardziej szczegółowe badanie tych zatok?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...