Skocz do zawartości
Forum

pomocy!!! czy to może być białaczka?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zostały mi zlecone badania krwi i rozmaz krwi przez interniste poniewaz przechodzę ciężka infekcje. O ile badania krwi raczej mnie nie zaniepokoiły to rozmaz wręcz mnie przeraził... Wrzucam wyniki i proszę o interpretacje bo zaraz zwariuje, tym bardziej że mój Brat odszedł na białaczkę stad moje obawy... Czytalem że granulocyty pałeczkowate to niedojrzałe neutrofile więc to chyba nie jest nic dobrego...

monthly_2015_05/pomocy-czy-to-moze-byc-bialaczka_3016.jpg

monthly_2015_05/pomocy-czy-to-moze-byc-bialaczka_3017.jpg

monthly_2015_05/pomocy-czy-to-moze-byc-bialaczka_3018.jpg

Odnośnik do komentarza

Błagam o odpowiedź... Próbowałem szukać odpowiedzi na własną rękę i dowiedziałem się tylko że są to neutrofile, ich pałeczkowata odmiana to "4" stopień rozwoju gdzie pierwszym jest blast, a segmentowane to dojrzały neutrofil... Do tego znalazłem że podwyższone neutrofile pałeczkowate objawiaja sie przy infekcjach, stanach zapalnych albo właśnie nowotworach... Tylko nigdzie nie było napisane o ile powinny być podwyższone... W moim przypadku z zakresu 1-5% są podwyższone aż do 49 czyli prawie dziesiętokrotnie więcej niż maksymalna dawka... Proszę o odpowiedź czy to normalne przy ciężkiej infekcji bo zaraz osiwieje ze stresu :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...