Skocz do zawartości
Forum

Brak apetytu, wymioty a morfologia krwi


Gość e...l

Rekomendowane odpowiedzi

Czy Morfologia i zwykłe badanie krwi się czymś różnią ,bo byłam tu u lekarza za granicą i miałam robione badanie krwi ale to było po południu i na czczo nie byłam i wszystko było dobrze potem chciałam iść zrobić prywatnie Morfologie ale mi nie chcieli zrobić wogulę bo pielęgniarka dopytała się doktora i powiedział że to nie jest konieczne bo badanie krwi miałam dobre , a od około miesiąca nie mam apetytu , wymioty, ból jajnika,problemy z oddawaniem moczu .Proszę o szybką odpowiedz Specjalis

Odnośnik do komentarza

Tak chodzę cały czas z tymi problemami , na początku zbywali mnie jakimiś tabletkami przeciw bólowymi a teraz mam na gastroskopie , ale najbardziej nurtuje mnie ten ból jajnika i 3 dniowa miesiączka zazwyczaj mam miesiączki 6 dni , ale to nie ciąża bo była dość obfita i do tego robiłam test negatywny. Chciałabym też iść do ginekologa i porobić badania sobie ,ostatnio cytologie miałam z 2 lata temu robioną i była dobra ale tu jest ciężko żeby się dostać do ginekologa a słyszałam że morfologia to jest coś innego niż zwykłe badanie krwi ale może się mylę bo lekarzem nie jestem.

Odnośnik do komentarza

Morfologia to jest podstawowe badanie krwi, więc pewnie różnie to nazywają. Powinnaś jeszcze zrobić ogólne badanie moczu, bo może masz stan zapalny dróg moczowych. Sporo osób mieszkających za granicą umawia sobie terminy do lekarzy w Polsce i tu robi badania, gdyż nie ma zaufania do tamtejszych lekarzy ( szczególnie w WB i Irlandii). Może też tak zrób? Razem z biletami i tak często bardziej się opłaca.

Odnośnik do komentarza

Ale miałam sprawdzany mocz i jest wszystko w pożądku tak samo z kałem , to nie jest też na podłożu nerwowym bo niemam powodów aby się denerwowadź albo stresowadź hm sama niewiem najgorzej nurtuje mnie jeżcze ten ból jajnika i senność spie po 15 godz wymioty narazie ustały niewiem co mam myśleć tu mam teraz na gastroskopie badanie chciałabym też iść do ginekologa i się przebadać ale to zabardzo niemożliwe może i powinnam pojechac prywatnie do polskiej kliniki i tam porobic badania czy ktoś z was miał taki podobny problem co ja mianowice na początku wymioty i senność potem ból jajnika i brak apetytu i problemy z oddawaniem moczu czasem zgaga w ciąży napewno niejestem bo miałam okres 2 dniowy obfity i 1 dniowe plamienie test negatywny!!!!

Odnośnik do komentarza

To mogłby mieć coś wspólnego z kamicą nerkową, ale skoro mocz w porządku... Nic nie piszesz o usg, może to trzeba byłoby zrobić. Najbardziej mnie dziwi, że nie możesz się dostać do ginekologa, bo mimo wszystko trzebaby wykluczyć ciążę pozamaciczną

Odnośnik do komentarza

Tutaj mówili że usg brzucha czy dopochwowe niejest potrzebne wogule , no do ginekologa jest się tu cięzko dostać ci lekarze uważają że to zatrucie jest ale miesiąc czasu trwa no mam tez na gastroskopie w sobote więc zobacze i do tego 10 i 11 współżyłam bez zab wiesz z chłopakiem a 3 dni pozniej śluz obfity dziś mieżyłam temp rano o 6 i 37 lekarz też wie o tym współżyciu ale robiłam test i negatywny , tu sprawdzaja ciąże na podstawie testu ciążowego

Odnośnik do komentarza

Tutaj mówili że usg brzucha czy dopochwowe niejest potrzebne wogule , no do ginekologa jest się tu cięzko dostać ci lekarze uważają że to zatrucie jest ale miesiąc czasu trwa no mam tez na gastroskopie w sobote więc zobacze i do tego 10 i 11 współżyłam bez zab wiesz z chłopakiem a 3 dni pozniej śluz obfity dziś mieżyłam temp rano o 6 i 37 lekarz też wie o tym współżyciu ale robiłam test i negatywny , tu sprawdzaja ciąże na podstawie testu ciążowego

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...