Skocz do zawartości
Forum

Biegunki


Gość ramoneska 38

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ramoneska 38

Mam biegunki lub luźny stolec o różnych porach dnia, najczęściej rano; jednego dnia raz korzystam z wc, a następnego potrafię wejść z siedem razy, mam biały śluz podobny do nitek, czasem też zdarzają się takie czarne kropki w kale jakby ziarna maku cos w rodzaju fusowatych stolców. A poza tym często najpierw mam stolec normalny (taki twardszy), a potem dopiero biegunka.
Jaka może być tego przyczyna?

Odnośnik do komentarza
Gość ramoneska38

Zapomniałam napisać że czesto mam tak, że jem sobie i następnego dnia przed pójściem do wc mam silne gazy i tylko troche wydale (ze dwa bobki) a po kilku dniach mam bardzo dużo tej biegunki. Tak jakby wszystko tam sobie siedziało i nagle sruuu caly dzien podporządkowany sraczce. Bo osłabienie po tym jest straszne

Odnośnik do komentarza

Witam.
Przeanalizuj to co jesz na śniadanie a może nawet lepiej na kolację. Możliwe że masz nietolerancję pokarmową lub alergię pokarmową. Tak częste biegunki mogą doprowadzić do odwodnienia więc uzupełniaj płyny. Zabarwione stolce (możliwa obecność krwi w kale) - to sygnał że w twoim układzie pokarmowym może być krwawienie lub guzek krwawniczy zwany hemoroidem. Nie czekaj na wizytę u specjalisty idź do lekarza pierwszego kontaktu i to jak najszybciej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...