Skocz do zawartości
Forum

Kurzajka a zaczęcie praktyk


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.. otóż chcę zostać cukiernikiem, więc chcę iść do "mechanika"-zawód jako cukiernik... a co za tym idzie praktyki itd.. ale! mam kurzajki na 2 palcach (leczę je teraz cytryną w occie), czy to że je mam może spowodować że nie będę mogła wykonywać tego zawodu? dostać się na praktyki?
Mam hpv więc nie wiem czy to też mnie przed tym nie powstrzyma ... ?
Proszę o szybkie odpowiedzi.... w końcu od 18 maja już papiery się składa ..

Odnośnik do komentarza

Dziękuję za odpowiedź :)
Ciągle się zastanawiam czy cukiernictwo czy klasa humanistyczna i psychologię studiować.....
Jak myślicie ? Psycholog ? Cukiernik ? No wiadomo że Psycholog więcej zarabia ale teraz strasznie dużo osób idzie na ten kierunek i trudno się dostać jak jest z 20 osób na 1 miejsce .... a cukiernictwo to moje hobby, często coś pichtrase jak mam z czego xd... Jest taki problem że i to i to mogę zrobić po studiach/zawodówce .. dostaję przez to nerwicy bo sama już nie wiem co robić ....

Odnośnik do komentarza

W przypadku cukiernictwa piszesz o pasji, a psychologii o zarobkach Studiowanie psychologii wymaga dużo nauki, a wcześniej wysokich wyników z matury. To specyficzny zawód wymagający silnej, a jednocześnie empatycznej osobowości. Porozmawiaj z doradcą zawodu w swojej szkole. Obecności hpv nie sprawdza się w badaniach pracowniczych, natomiast wiedząc o tym zakażeniu powinnaś robić regularne badania cytologiczne, dlatego, że niektóre typy moą być przyczyna raka szyjki macicy( na szczęście z większością organizm radzi sobie sam). Mama i siostra również powinny wyleczyć kurzajki, bo inaczej będziecie wzajemnie siebie zarażać ( konieczne osobne ręczniki!)

Odnośnik do komentarza

Wiem wiem... Od półtora miesiąca biorę tabletki Indonal Woman i widzę poprawę ale wiem że badania i chodzenie do ginekologa mnie nie ominie .... ;c zresztą muszę się przejść bo po stosowaniu Condyline strasznie mi jedna z warg sromowych napuchła i nie schodzi to.... ;c Nie ma to jak zwalone życie w wieku 16...
Może ktoś poleca jakiegoś dobrego ginekologa w woj. Lubelskim ?
I takie pytanie, jak dokładnie przebiega cytologia ? Miałam usg jamy brzusznej i po jajnikach też przejechała itp, czy była możliwość zobaczenia na tym usg czegoś nieprawidłowego np. z jajnikami ? niby wszystko ok mam... ale od paru miesięcy często boli mnie prawy jajnik...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...