Skocz do zawartości
Forum

opuchlizna na kolanie


Gość wireea83

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wireea83

Witam!
Jestem 2,5 miesiąca po artroskopii kolana lewego i wczoraj bardzo mi spuchło. Przez noc okładałam lodem ale dziś opuchlizna dalej się utrzymuję. Czy to znaczy że dzieję się coś złego z moim kolanem czy to normalne? Jestem w trakcie rehabilitacji, lecz tylko 3 razy w tygodniu i wczoraj nie miałam ćwiczeń. Opuchlizna ta krępuję ruch tego kolana. Dziękuję z góry za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Gość Emilia Kodoń

Kiedy ja miałam przeprowadzaną artroskopię w będzińskim intermedzie lekarz jasno mi powiedział, że w razie problemów (nieznośny ból ,opuchlizna) mam do niego dzwonić bądź zgłosić się do niego do Katowic na konsultacje. Na szczęście nie miałam problemów z kolanem. Radzę szybką wizytę u ortopedy, bo z tym nie ma żartów. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

możliwe ze pojawił się jakiś stan zapalny związany z zabiegiem. Czy boli? Jeśli tak to możesz spróbować użyć żelu Dip Rilif aby łagodzić dolegliwości. Żel powinien też pomóc w zmniejszeniu dolegliwości. Jeśli jednak to nie pomoże a objawy będą się nasilać idź do lekarza. Możliwe też że nadwyrężyłeś kolano.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...