Skocz do zawartości
Forum

Bol kregosupa ledzwiowego L5/S1


Rekomendowane odpowiedzi

Na poziomie L5/S1 kręgozmyk przedni L5 na 8 mm,z obustronna kręgoszczelina po prawej szerokości ok 4mm,po lewej ok 3mm krążek międzykręgowy uwypuklony tylno-boczne na ok 4mm-efekcie kanał kręgowy na ty poziomie nieprzewężony,umiarkowanie przewężone otwory międzykręgowe L5/S1.

Boli mnie w prawym boku. Chodze na rehabilitacje ale mi nic nie pomaga,co robic. Czy cwizcenia systematycznie jak by robil to by ból znikł Prosze o rade.

Bol kregosupa lędziowego L5/S1
W odcinku L1-L5 nierówność blaszek granicznych trzonów kręgowych o charakterze guzków Schmorlna,krążki międzykregowe obniżone ,z niewielkim uwypukleniem tylno -bocznych zarysów.

Na poziomie L5/S1 kręgozmyk przedni L5 na 8 mm,z obustronna kręgoszczelina po prawej szerokości ok 4mm,po lewej ok 3mm krąż

Odnośnik do komentarza

Mówił miałem mieć w styczniu tego roku ale mi przełożyli mają dzwonic do mnie po 10 maja .Mam mieć zabieg Stabilizacja przenasadowa L5/S1 + PLIF.Kręgozmyk prawdziwy mam 1 stopnia. Sie zastanawiam czy po takim zabiegu bede mógł pracowac na produkcji. Bóle mam co dziennie raz mocniejsze raz słabsze. Nie wiem czy isc na zabieg czy nie.Najbardziej chodzi mi o prace czy bede Mógł Pracowac.

Bol kregosupa lędziowego L5/S1
W odcinku L1-L5 nierówność blaszek granicznych trzonów kręgowych o charakterze guzków Schmorlna,krążki międzykregowe obniżone ,z niewielkim uwypukleniem tylno -bocznych zarysów.

Na poziomie L5/S1 kręgozmyk przedni L5 na 8 mm,z obustronna kręgoszczelina po prawej szerokości ok 4mm,po lewej ok 3mm krąż

Odnośnik do komentarza

Rehabilitacja mi nie pomaga. Może ćwiczenia.

Bol kregosupa lędziowego L5/S1
W odcinku L1-L5 nierówność blaszek granicznych trzonów kręgowych o charakterze guzków Schmorlna,krążki międzykregowe obniżone ,z niewielkim uwypukleniem tylno -bocznych zarysów.

Na poziomie L5/S1 kręgozmyk przedni L5 na 8 mm,z obustronna kręgoszczelina po prawej szerokości ok 4mm,po lewej ok 3mm krąż

Odnośnik do komentarza

Tu musisz liczyć na opinię lekarza,jeśli zalecana jest operecja to raczej powinno się jej poddać ,bo z czasem kręgosłup w ogóle nie będzie już się nadawał do operacji,
a jak będzie po operacji ,czy będziesz mógł wrócić do tej samej pracy,to pytaj lekarza.
Jeśli jest zbyt duża zmiana to ćwiczenia raczej nie wyeliminują bólu.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...