Skocz do zawartości
Forum

Dziwny atak


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Może ktoś z was miał podobną sytuację i wie czym jest to spowodowane.. No więc kilka dni temu miałam dziwny atak.. Zaczęło się od tego że od rana nie najlepiej się czułam później zaczęło mnie tak jakby trząść w środku serce mi zaczęło mocniej i szybciej bić zaczęło robić mi się słabo do tego doszły nudności czułam jakby mi się gardło zaciskało ciężko było mi złapać oddech.. skurcz złapał mi dłonie tak że wygeło mi je lekko de środka i palce się złączyły nie mogłam nimi ruszyć.. nagle poczułam takie silne mrowienie na twarzy rękach i nogach i miałam jakby bezwładne ciało.. brat próbował mnie posadzić a ja leciałam nawet nie mogłam głowy prosto utrzymać.. przyjechało pogotowie stwierdzili że to na tle nerwowym tylko że ja niczym się nie denerwowałam ani w tamtej chwili ani wcześnie. I kazali iść do lekarza to poszłam powiedziałam co się działo a ten że nie ma pojęcia jaka jest tego przyczyna że nie wie nawet na jakie badania miałby mnie wysłać że najlepiej by było jakbym przyszła do niego gdyby ten atak się powtórzył i jeszcze lepiej było by gdyby to było o trakcie tego ataku żeby zobaczył co dokładnie się dzieje i jak to wygląda.. Ciekawe jak miała bym się do niego dostać podczas takiego ataku.. Mówił coś że może być to nerwica ( chociaż nie sądzę) albo coś z sercem ale jak to powiedział że nie ma sensu by dał mi skierowanie do kardiologa skoro będę musiała czekać na wizytę jakieś pół roku jak nie lepiej.. Nie ma to jak polska służba zdrowia..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...