Skocz do zawartości
Forum

ból jadra


Gość siwy9010

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 25lat. Nie cale 2 miesiace zaczelo mnie bolec prawe jadro wraz z paczwina po dwoch dniach bol przelożyl sie na lewa strone oraz doszedł ból pleców w dolnych partiach. W weeken bylem zmuszony odwiedzic szpital z powodu nieznosnego bolu(dostalem 2 zastrzyki nospa oraz ketonal wykluczono patlologiczne). Odrazu jak bylo to mozliwe udalem sie do urologa, który po badaniu USG zdiagnozowal zapalenie najadrza i przepisal mi Cipropol (oraz L4 na 5dni). Ból w znacznie utepowal lecz nadal byl dyskomfort. Po 3 tyg ból powrocil lecz juz nie z taka sila. Ponownie udalem sie do lekarza ktore po badaniu wykluczyl przepukline i przepisal antybiotyk Nolicin, i jak to powiedzial ( z strony urologa to wszystko wszystko jest OK, zalecil badanie kregoslupa oraz wizyte u neurologa) Przeczekalem okres leczenia i bol czasami sie pojawia( pomaga lezenie na plecach badz goracy prysznic) i udalem sie do lekarza rodzinnego ktory skieowal mnie na RTG kregoslupa ( wyniki ok) oraz badanie moczu ( rowniez ok). Dodatkowo bol przewaznie tkwi jakby wyzej lewego jadra (czasami z prawej str) , oraz dziwny piekacy znosny bol od jadra az do ujscia cewki moczowej. Obaj lekarze twierdza ze jest OK i jeden odsyla mnie do drugiego i na odwrot.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...