Skocz do zawartości
Forum

usunięcie migdałków


Gość maxika

Rekomendowane odpowiedzi

Nad usuwaniem migdałków trzeba się zastanowić i zawsze skonsultować to z innym laryngologiem. Często jest tak że nie ma poprawy bo przyczyną nie są migdałki a inne dolegliwości. Często jest też tak że nie mamy problemu już z gardłem a narastają problemy z oskrzelami. Nie wiem jak u Ciebie wyglądają migdałki,czy często masz z nimi problem,jakie przechodziłaś leczenie,czy brałaś szczepionki wzmacniające,leki obkurczające itp..?

Odnośnik do komentarza

bardzo czesto choruje i to nie jakies zwykle przeziebienia tylko wlasnie taka mega angina;/ moja pani doktor probowala juz wszystkiego, teraz wlasnie skierowala mnie jeszcze raz do laryngologa i to ten podjal decyzje o wycieciu, leki wczesniej tez mialam podane i nic;/ wiem juz ze to konieczne, niby dzis mnie zapewniali ze ten zabieg wykonuja czesto u nich w lux medzie i nie mam czego sie obawiac, jednak na sama mysl ze maja mi cos wycinac z gardla.. ojeju...

Odnośnik do komentarza
Gość Paulinaa28

Bardzo proszę o pomoc, usuwalam migdalki tydzień temu w piatek, w 7-mej dobie dostałam krwawienia, przez co konieczna byla ponowna narkoza i koagulacja. Teraz mimo zapewnień lekarzy, ze więcej nie będzie ona konieczna, jestem przerażona, boje się spać na boku bo krwawienie może sie znowu pojawić, ciągle sprawdzam ślinę wypluwajac i patrząc czy nie ma krwi... Nie mogę spać, przestać myśleć ze mogłabym to przechodzić jeszcze raz.. Jakie jest ryzyko, ze po koagulacji migdalow dojdzie do następnego krwawienia???? Czy mogę spać spokojnie, ze teraz juz wszystko sie będzie goic po tej koagulacji??? Proszę pilnie o pomoc....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...