Skocz do zawartości
Forum

ból ręki,łopatki


Rekomendowane odpowiedzi

Witam 4 tyg temu obudziłam się z bólem karku,ręki głowa ustawiła się w bok...trwało to kilka dni ból karku minął skurcz też teraz został tylko ostry ból ręki barku . Zaczęło się od tego ze byłam jako kelnerka na balu dźwigałam ciężkie talerze na wysoką półkę poczułam jak nadciągam mięsień lewej strony. Potem zaczęłam naukę na szydełku nadwyrężyłam lewą rękę. Odpuściłam na kilka dni potem zaczęłam znowu ale to samo. W niedziele dźwigaliśmy teściowa na łóżku tez poczułam lewe mięśnie W poniedziałek,wtorek jeszcze coś dłubałam na szydełku w środę umarła teściowa a w czwartek ja połamana. Zrobiłam po tygodniu rtg,opis taki kyfotyczne ustawienie tu akurat tak miałam ustawioną głowę przy zdjęciu i lekarz powiedział ze to moze byc dlatego , zwężenie przestrzeni między c5/c6 .Podejrzenie dyskopatii Brak zmian zwyrodnieniowych. Trzech neurologów mówi co innego że przeciążenie,że ze stresu nadwyrężenie,rwa barkowa,dyskopatia...... Głową i ręką ruszam normalnie zdrętwiały mam palec wskazujący i ciągły ból ręki lewej kłujący. Po zastrzykach było w miarę teraz znowu ręka bili. Tomografie mam na maja a rehabilitacje w lipcu hahahah. Wyniki krwi w normie podwyższone nieznacznie tylko PDW, MPV,P-LCR.Czy to zwężenie to już faktycznie dyskopatia??? Pani od rehabilitacji oglądając zdjęcie mówi ze nie jest ono duże i według niej za bardzo przeciorałam lewa stronę i bardzo często jak siedzę opieram się łokciem na stole podpierając nią głowe .Dzisiaj odebrałam wyniki eng załączam zdjęcia badania

monthly_2015_03/bol-reki-lopatki_2850.jpg

monthly_2015_03/bol-reki-lopatki_2851.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...