Skocz do zawartości
Forum

Jaki ciśnieniomierz nadgarstkowy dla osoby starszej?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Potrzebuje kupić dla osoby starszej ciśnieniomierz nadgarstkowy.
Wiem, że jest najmniej dokładny z ciśnieniomierzy ale osoba starsza dla której będzie innego nie chce ponieważ ma trudności z ubieraniem się i zakładaniem ciśnieniomierza naramiennego.
Czy ktoś może coś napisać o tych ciśnieniomierzach, czy warto wybrać ten droższy czy może ktoś może polecić jakiś inny?
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Moim rodzicom sprezentowałam ciśnieniomierz Senior niedawno i bardzo sobie chwalą. Proste w obsłudze rozwiązanie, mankiet w odpowiedniej szerokości i długości, można upiąć sobie jedną ręką. Wygodne zasilanie z kabla, nie trzeba koniecznie mieć baterie w domu żeby zmierzyć sobie ciśnienie .

Odnośnik do komentarza

prawda jest tak, ze aby dobrać odpowiedni ciśnieniomierz potrzebna jest również porada odpowiedniego kardiologa, ja jak zaczęłam chodzić do mojego kardiologa w ober clinic w Warszawie to on zaraz mi powiedział jaki jest najlepszy,ze nadgarstkowy nie mierzy tak dobrze etc

Odnośnik do komentarza
Gość dżastaa

Owszem dobry ciśnieniomierz się zawsze przyda. Tym bardziej, że wiadomo że ludzie starsi miewają skoki ciśnieniowe. Oczywiście to nie wszystko, jak chodzi o dbanie o naszych seniorów. Jest wiele innych artykułów w które warto zainwestować. Chociażby warto kupić takie  https://seniorlux.pl/Pomoce-sensoryczne-c677 pomoce sensoryczne, które pozwolą usprawnić różne percepcje naszych seniorów.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...