Skocz do zawartości
Forum

Białko w moczu


Rekomendowane odpowiedzi

Miałam robione badania moczu i krwi jako wstępne badania do stwierdzenia 100% nietolerancji laktozy bądź uczulenia..
Niedawno miałam robione również USG jamy brzusznej i nic nie wynikło.. tzn. że nie mam nowotworu czy czegoś innego, a koleżanka nieźle mnie straszy bo gada non stop że u dziewczyny stwierdzono raka po badaniu moczu a miała 21 .. a ja miałam 75 ;_; !

Odnośnik do komentarza

Ringo102
Miałam robione badania moczu i krwi jako wstępne badania do stwierdzenia 100% nietolerancji laktozy bądź uczulenia..
Niedawno miałam robione również USG jamy brzusznej i nic nie wynikło.. tzn. że nie mam nowotworu czy czegoś innego, a koleżanka nieźle mnie straszy bo gada non stop że u dziewczyny stwierdzono raka po badaniu moczu a miała 21 .. a ja miałam 75 ;_; !

Ludzie czasami gadają bzdury, raka nie stwierdza się po białku w moczu. Skoro w obrazie usg nie ma niepokojących zmian, to na pewno jest ci potrzebny przede wszystkim lekarz rodzinny, który ewentualnie w razie potrzeby da ci zkierowanie do nefrologa. A być może, że sam zleci leczenie, skoro białko tak spadło.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...