Skocz do zawartości
Forum

Czerwone plamy na twarzy i łupież...


Gość Lele

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem wynikający z tego, że co jakiś czas wychodzą mi czerwone plamy na twarzy. Problem pojawił się 2 lata temu!! Na początku było ich wiele i piekły znikały po ponad tygodniu. I co jakiś czas wracały. Szczególnie problem pojawia się zimą a wczesną wiosną (ale nie gdy jest słoneczna pogoda). Byłem u 2 dermatologów, 1 stwierdził łzs (po lekach było gorzej piekło tak jak by ktoś mi twarz opalał ogniem...) odstawiłem to i posmarowałem dermosanem ( pomogło znaczy załagodziło objawy tylko). Drugi dermatolog stwierdził azs. Troszkę zaczęło po lekach mniej wychodzić. Dostałem krem robiony w aptece na zamówienie i maść. Ale te leki łagodzą objawy nie zwalczają choroby... Teraz wyszło mi 2 plami w połowie na ustach i a w połowie na skórze które czasem łącza się i robią się takie całe nad ustami i dużo na czole pod skórą i na policzku 1 plamka. Dodam że często towarzyszy temu łupież. Skóra jest taka dziwna, jak skurczona, spuchnięta, napięta, boląca, i po maści lekko tłusta. Czasem pojawiają sie takie dziwne plami jak malutkie syfki ale są puste, i taka skóra na nich jest że jak by się ścisnęło to zejdzie taka cieniutka warstwa naskórka. Dlatego ich nie ruszam. W razie pytań proszę pytać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...