Skocz do zawartości
Forum

Serce - przyspieszanie, nierówne bicie


Gość Kadziu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

od listopada 2014 roku (dodam, że jestem w nowej szkole) odczuwam nierówne bicie serca i duży puls tzn. w stanie spoczynku podczas pisania tego postu mam puls 88. Jak się stresuje to nawet potrafi dojść do 130. Strasznie dużo zacząłem o tym myśleć i się strasznie zamartwiam.

Proszę o jakąś pomoc :)

Odnośnik do komentarza

Byłem u lekarza miałem robione pobieranie krwi, moczu i wymaz z gardła. Mocz i wymaz ok, a w krwi 30 CRP. Dostałem skierowanie do szpitala, zrobili podstawowe badania i mówili, że to nic strasznego (tachykardia) i kazali iść do domu, ale ja się dalej tym zamartwiam.

Odnośnik do komentarza

CRP 30 to dużo i gdzieś się toczy stan zapalny.
Robiłeś hormony tarczycy? TSH,Ft3,Ft4?
Jeśli chodzi o CRP to powinieneś jeszcze raz udać się do lekarza i poprosić o rozszerzone badania. Trzeba znaleźć przyczynę.
Możesz wkleić tu badania jakie miałeś zrobione?

Odnośnik do komentarza

Witaj,jestem wlasnie po operacji aorty wiec troszeczke sie na ten temat zdarzylam zorietowac Oczywiscie nie chce niczym straszyc,wysokie tetno moze miec wiele przyczyn,miazdzyce,slaba wydolnosc serca,arytmia,niewydolnosc nerek,nadmiar wody w organizmie no i oczywiscie nerwica wegetatywna na ktora czesto nie mamy wplywu.Porob sobie profilaktyczne badania,rowniez jonograf,czasem brak magnesu lub potasu rowniez powoduje szybkie bicie serca. Jezeli wszystko bedzie ok to pozostaje medytacja,tai-chi,lub yoga wg.mnie najlepsza jest kundalini poniewaz jest w niej duzo cwiczen oddechowych oraz sporo relaxu. Intensywne cwiczenia na wszelkie problemy sercowe nie polecam.Szybkie bicie serca oraz wysokie cisnienie nieleczone farmakologicznie moze po latach doprowadzic do udaru,zawalu lub rozwarstwienia i pekniecia aorty co niestety stalo sie w moim przypadku..Zycze duzo zdrowka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...