Skocz do zawartości
Forum

chrapanie


Gość monisia99

Rekomendowane odpowiedzi

chrapanie skutecznie usuwa się laserowo, czytałam o tym gdzoieś nawet się interesowała gdzie w Opolu można taki zabieg zrobić bo mój mąż też ma taki problem co prawda jeszcze jest do wytrzymania ;) jeśli będzie coś chciał z tym zrobić to wyślę go to Arkadii
Odnośnik do komentarza

To nie jest tak, że środki nie działają - to wszystko zależy od przyczyny! Wiadomo, że jeżeli problem jest z przegrodą, to nie poradzisz sobie bez zabiegu, ale nie wrzucajmy znowu wszystkich do jednego worka, bo nie każdy musi iść na zabieg i wydawać niewiadomo ile. Mam wśród znajomych przynajmniej kilka osób którym pomogły najzwyczajniejsze w świecie tabletki. Tutaj link do artykułu, który tłumaczy, kiedy tabletki będą dobrym rozwiązaniem, a kiedy kasą w błoto.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie tak - możliwych przyczyn jest dużo, a więc i sposoby leczenia będą się od siebie różnić. Dlatego najważniejsze jest prawidłowe rozpoznanie, które jest niemożliwe bez wizyty u laryngologa, badań i wywiadu.

Zachęcamy do wizyty u dobrego specjalisty, który znajdzie przyczynę. We Wrocławiu zapraszamy do jednej z naszych klinik - pomożemy :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...