Skocz do zawartości
Forum

Świńska grypa


Gość malenkami

Rekomendowane odpowiedzi

ludzie wogole nie czuja zagrozenia i nie przejmuja sie coraz to nowymi informacjami o kolejnych przypadkach zachorowan. i pewnie jeszcze dlugo nie beda sie tym przejmowac dopoki sami nie tego nie doswiadcza bardziej ze ostatnio ucichlo troche o tym i wszyscy mysla ze juz nic im nie zagraza.
Odnośnik do komentarza
I przede wszystkim nie mylic zwyklej grypy sezonowej ze swinska. Ani tym bardziej biegac do lekarza ze zwyklym przeziebieniem. Tylko na spokojnie w domu zażyć antybiotyk i po bólu :). Oni tez teraz teraz w tych przychodniach takie zatrzesienie maja...
Odnośnik do komentarza
Ja osobiście staram się jednak nie brać antybiotyku, z resztą on nie działa na grypę. A na grypę najlepsza profilaktyka: witaminka C, dużo owoców i warzyw, niezła tutaj jest papryka oraz czosnek (jak nie chcesz pachnieć można go zastąpić preparatem czosnkowym np. gryporutin). Mi taki zestaw się w tym roku sprawdził i jestem zadowolona, obyło się bez antybiotyków :)
A na wiosnę - warto pamiętać o tym, żeby jednak za szybko ciuchów zimowych nie chować po szafach :))
Odnośnik do komentarza
Antybiotyków na grypę nie powinno się aplikować, jedynie na powikłania. Ja się nie boję świńskiej, zresztą już dawno temu who mówiła że to przemysł farmaceutyczny nas oszukał i najprawdopodobniej sam ją wyprodukował.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...