Skocz do zawartości
Forum

wczesny okres


Gość Shezze

Rekomendowane odpowiedzi

ostatnio bylam tydzien na obozie w gorach. codziennie przybywalismy trasen rowerami lub pieszo ok 35km. z tego wysilku sporo schodlam bo az 5kg. niestety jak to tez u mni bywa dostalam ostrego zapalenia woreczka zolciowego. i wlasnie ostatniego dnia obozu dostalam okres. tyle tylko ze to 2 tyg za wczesnie! rozumiem ze z wysilku moze sie spozniac okres ale zeby byl tak wczesnie.w dodatku przedtem mialam mniej wiecej regularne okresu. co najwyzej spoznialy mi sie 1-2dni. jaka jest przyczyna tak wczesnego okresu ?
Odnośnik do komentarza
to zależy ile lat juz miesiaczkujesz, bo jeśli sa to początki to normalne że wcześniej badź później występuje miesiączka, wysiłek i zmęczenie, może stresy też mogły na to wpłynąć skoro byłaś tak aktywna fizycznie a organizm nie był przyzwyczajony... możliwe też że wpłynęła na to zmiana klimatu, w górach jest inne powietrze:) a poza tym może zmiana w nawykach żywieniowych (jedzenie obozowe powinno być odżywcze i zawierać pełny zestaw witamin) pozdrawiam:smilewinkgrin:
Odnośnik do komentarza
miesiaczkuje juz 3lata wiec u mnie trudo jest powiedziec ze tak krotka przerwa miedzy okresami jest normalna. co do tego jedzenia na obozie to nie a sie co czepiac bo bylo w miare normalne;) i nie glodowalam. w dodatku mieszkam na poludniu polski wiec o zmianie klimatu nie ma co mowic;) dodam jeszcze ze podczas pobytu przyjmowalam witaminy. juz nie wiem co to moze byc:upset:
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...