Skocz do zawartości
Forum

Tabletki Cerabit. Używa ktoś?


Gość blondyneczka_83

Rekomendowane odpowiedzi

Gość blondyneczka_83
Ostatnimi czasy w wielu gazetach jak i w telewizji a ostatnio nawet przed seansem filmowym w Multikinie nagminnie reklamowane są tabletki zwalaczające trądzik, które nazywają się Cerabit. Podobno w ramach gratisu sprzedawane są one wraz z żelem do mycia twarzy.

Czy używał już ktoś tych tabletek? Czy one są skuteczne? Pytam, bo mam kilka niechcianych "syfków", które zwykle wychodzą mi przed okresem a znikają dłuuuuugo po nim w konsekwencji czego przez jakieś 20 dni w miesiącu moja twarz jest oszpecona :P

Z góry wielkie dzięki za odpowiedź
Odnośnik do komentarza
Gość blondyneczka_83
Hmmm dziwne. Zażywasz Cerabit od 2 tygodni i nie zauważyłaś absolutnie żadnej poprawy? A jak dawkujesz tabletki? 2-3 razy dziennie?
Wydaje mi się, że poprawa może nie być widoczna po 5 dniach stosowania, ale żeby po 14?
Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka7777
Tak ja właśnie skusiłam się oglądając reklamę i kupilam te tabletki w zestawie dostałam gratis żel. Używam ich od kilku tygodni i zauważyłam lekką poprawę mojej cery. Żel wysusza ładnie, co przy mojej bardzo tłustej cerze świetnie się spisuje.
Odnośnik do komentarza
Gość blondyneczka_83
Ja jestem już praktycznie przy końcu kuracji, gdyż zostało mi raptem 5 tabletek - czyli 2 dni.
Nie powiem, że wygrałam walkę z pryszczami, ponieważ nie pojawiały się one w nadmiarze, aczkolwiek chciałam poprawić kondycję mojej cery, oraz wyeliminować pojedyncze pryszcze, które przed wystąpieniem okresu zwykle goszczą na mojej twarzy.
Żel jest rewelacyjny, aczkolwiek ma jeden poważny minus - jest go stanowczo zbyt mało.
Agnieszko7777 czy orientujesz się, czy ten żel Carabit do mycia twarzy można zakupić w większym opakowaniu?
Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka7777
Blondyneczko, powiedziano mi w aptece, iż nie ma żelu Cerabit w większym opakowaniu. Myślę, że ponieważ jest to nowość, to producenci są ostrożni. Z czasem pewnie będą produkować w większych pojemnościach. Fakt też by mi się przydał jeszcze jeden, muszę zatem znów biec do apteki.
Odnośnik do komentarza
Odnawiam temat bo wróciłam do stosowania Cerabitu. Poprzednim razem bardzo dobrze wpłynął na moją cerę. Po kilku miesiącach od zaprzestania stosowania jakieś 7 miesięcy pryszcze wróciły choć w mniejszym nasileniu więc ja wróciłam do Cerabitu
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...