Skocz do zawartości
Forum

Przebarwienia


Gość Cammile

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałam informację od znajomej, że na takie dolegliwości świetnie sprawdza się mikrodermabrazja...Czy ktoś miał już styczność z takim zabiegiem? Może opisać jak było, jakie są efekty? Czy po swojej kuracji może ją polecić komuś innemu?
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Gość marta578
. Proponuje na przebarwienia
Nie robiłam tego, ale wiem że zabieg trzeba powtarzać co jakiś czas. Moja mama zaczęła używać maści Acne Derm na przebarwienia. Jest dostępna bez recepty, kosztuje ok 20 zł. Na razie są początki , więc nie widać wielkich efektów, ale gorzej nie jest.
Odnośnik do komentarza
Gość blondyneczka_83
Przychyle się do wypowiedzi koleżanki marta578, gdyż krem Acne-derm ma to do siebie, że lecząc chorobowe zmiany na skórze całkowicie eleminuje przy tym powstawanie blizn i przebarwień.
Jeżeli nie masz problemów z trądzikiem rownież możesz stosować ten krem. Ma on łagodne działanie a więc zaszkodzić nie może- a jedynie pomóc.
Orientuje się ktoś jak długi może być okres stosowania tego kremu? Czy są jakieś ograniczenia, czy też nie? Standardowo przy jej kupnie wyrzuciłam ulotkę do kosza i już nie pamiętam :/
Odnośnik do komentarza

hej, ja jestem po serii 8 zabiegów mikrodermabrazji diamentowej. Miałam wykonywaną jeszcze maskę algową. Zabieg świetnie działa na blizny, przebarwienia i delikatne zmarszczki, oczyszcza skórę. Jestem bardzo mile zaskoczona i zadowolona z efektów. Wykonywałam zabieg 1 raz w tyg. Szczerze mogę polecić zabiegi bo są naprawę skuteczne!!! pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

"Wykonywałam zabieg 1 raz w tyg" - że w sensie robiłam mikrodermabrację z tygodniowym odstępem?! Po zabiegu powinno się odczekać miesiąc aż skóra się zregeneruje! O.O
I w ogóle najlepiej robić zimą, żeby nie być narażonym na nadmierne promieniowanie słoneczne.
Ja byłam kilkanaście razy. Faktycznie przebarwienia są dużo mniej widoczne i co u mnie było ważne - znacznie zmniejszyły mi się blizny potrądzikowe które miałam naprawdę znaczne.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...