Skocz do zawartości
Forum

Blizny na twarzy po trądziku


Gość RafiXXIV

Rekomendowane odpowiedzi

Gość gejsza19
Acne derm usuwa blizny, tylko efekty widoczne są po około 3 tygodniach stosowania.
Czytałam też, że niektórzy na blizny po trądziku stosują maść cepan którą stosuje się na blizny pooperacyjny.
Odnośnik do komentarza
Gość blondyneczka_83
Sama stosowałam krem Acne-Derm, aczkolwiek w troszeczkę innych okolicznościach tzn. stosowałam go, aby wyeliminowac pryszcze i tym samym, aby po nich nie pozostały absolutnie żadne szpecące blizny. Maść ta jest tania, a na ulotce wyczytasz, że zapobiega powstawaniu blizn po trądziku.
Wracając do Twojego problemu, to jeżeli te blizny nie są wielkie, to możesz powalczyć Acne-dermem, nie mniej jednak jeżeli sama widzisz, że specyfiki bez recepty Ci nie pomogą, to zmykaj do dermatologa.
Daj znać jak Ci idzie walka z bliznami :)
Odnośnik do komentarza
polecam zabieg mikrodermabrazji diamentowej, ściera ona naskórek do kontrolowanej głębokości następnie skóra się odnawia i ponownie wykonuje się zabieg . Efekty naprawdę widoczne, najlepiej wykonywać w serii z maską np. algową. Cena za 5 zab 550 zł jak się dobrze poszuka :) pojedynczy zabieg.. w granicach 200 zł. Polecam bo naprawdę działa.
Odnośnik do komentarza
Pożądna eksfoliacja kwasem migdałowym w stężeniu 40 - 45 %, co trzy cztery tygodnie.
Zabieg powtarzany parokrotnie zmniejszy blizny więcej niż połowę. Jeśli blizny sięgają głęboko skóry właściwej to już całkiem gładko raczej nie będzie. Wtedy pozostaje cud ostatnich lat - Fraxel laser, ale ten to już kosztuje
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...