Skocz do zawartości
Forum

Zęby


Gość mysza24

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Mam strasznie problemy z zębami
1) ciągle się psują chodzę na regularne wizyty do stomatologa i za każdym razem wylicza mi mnustwo zepsutych zębów ale na to nic nie można juz poradzić.
2) nie sa białe prawie żółte. Uzywałam juz różnych past wybielających ale żadne nie działaja na moje zęby
3) Jak sie uśmiecham to widac mi dziąsła .

mam pytanie . co można zrobić aby zęby były białe ?
Czy isynieje jakis sposób na te dziąsła bo słyszałam że tak tylko nie wiem co??
Dodam jeszcze że mam 2 ubytki
Odnośnik do komentarza
Gość Halina56
Moja siostra również tak niestety ma i jest to głównie podłoże genetyczne ;) Dużo sie nie poradzi. U niej doszły jeszcze problemy z jelitami i bardzo kiepskie wchłanianie wapna. W przyszłości można założyć koronki. Wiem, że to mało miłe, ale tak to już jest ;(
Odnośnik do komentarza

A próbowałaś białą perłę?
To bardzo skuteczna pasta wybielająca. Ja naprawdę widzę różnice po jej używaniu. Są też różne listki na zęby, które działają wybielająco. A palisz, pijasz kawę? Od tego też zmienia się kolor uzębienia. A co do ubytków, to już musisz się radzić dentysty. Może faktycznie być tak, że to genetyczne, ale może poradź się też innego stomatologa?

Odnośnik do komentarza
może to jest wynik nie tylko genów, ale też złej diety. Ale jak regularnie chodzisz do dentysty to myślę, że on ci może doradzi co powinnaś w tej sytuacji zrobić.
Bo tak trochę ciężko jest mi powiedzieć co innego zrobić. Porozmawiaj z dentystą tak chyba będzie najrozsądniej.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...