Skocz do zawartości
Forum

gdy przesadzi się ze słońcem


Gość sszamankaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sszamankaa
Mam pytanie. Ostatnio chyba przesadziłam z opalaniem i zaczęła mi schodzić skóra z pleców. Jak można złagodzić to? Są jakies "lekarstwa"? jak długo bede w takie "ciapki" (czesc starej skory i czesc tej nowej odrosnietej...)???? Co zrobic zeby teog nie bylo tak bardzo widac??
Odnośnik do komentarza
jeżeli schodzi Ci już skóra =to znaczy, że już nie piecze , a to oznacza że powinnaś zrobić sobie peeling całego ciała (zwłaszcza pleców).po skończonym peelengu należy skórę dobrze nawilżyć ,najlepiej odżywką z parafiną" Nanobase"-która odświeża i nawilża dzięki czemu chroni skórę przed utratą wilgoci.kosmetyk zalecany przez dermatologa i dostepny w aptece-coś ok.30zł.naprawdę polecam .
Odnośnik do komentarza
ja w to lato bardzo często sięgałam po panthenol spray- ten na oparzenia. Przesadziłam z opalaniem i efekt miałam taki, ze ratowałam się pianką. dzieki piance skóra ładnie goiła sie a przede wszystkim goiła moje rozgrzane ciało. Fajny efekt gdy trzyma sie ja w lodówce i jest chłodna - super
Odnośnik do komentarza
Dwa pryszcze i Ona napisał/a:
mniej sie opalac.albo wysokich filtrow uzywac;)
no tak ale wrócic z urlopu bez opalenizny toz to grzech ;)opalam się a potem myślę, że spiekłam się i lecze moją skórę dostepnymi preparatami po opalaniu i na ewentualne oparzenia skóry. Sprawdzają się. Tak jak juz wspominałam w poście wyżej o piance.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...