Skocz do zawartości
Forum

spalę trochę tłuszczyku?


Gość koteczek114

Rekomendowane odpowiedzi

Gość koteczek114
czy jesli będę jeździć na rowerze to może zniknąć mi troszke tłuszczyku na brzuszku ?? tylko nei piszcie o tym ze pracują mieśnie i wogóle bo ja to wiem ze pracują mieśnie nóg i pośladków ale chcę wiedziec czy mogę też spalić tłuszczyk z brzuszka i boczki ?
Odnośnik do komentarza
Witam oczywiście ,że tak.Jesli zamierzasz zrobić to 4 razy szybciej to zacznij
chodzić na urządzenie PowerSlim Active.Jest to urządzenie na podczerwień.
W normalnym treningu potrzebujesz 30 minut na rozgrzewkę. W PowerSlim Active spalanie kalorii następuje już po 3 minutach! Czyli tracisz 4 razy więcej kalorii.
Ja już kupuje drugi karnet -i jestem bardzo zadowolona.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
a na boczki i talie jest swietne proste cwiczenie, stajesz w rozkroku, wyciagasz lapki w bok i przechylasz sie raz w lewa raz w prawa strone, juz po chwili czujesz jak pracuja miesnie, ja tak sobie swietna talie wyrobilam i boczki sa mniejsze.
Odnośnik do komentarza
Rower to raczej dobry pomysła na nogi, a jeśli chodzi o brzuszek to polecałam bym raczej ćwiczenia typowe na brzuch, na schudnijmy.pl znajdziesz sporo ćwiczeń na brzuszek, możesz przejrzec bo nie będe wszystkiego linkować , a tak pozatym jak już ktoś tutaj wspominał na pewno basen dużo Ci da jeśli chcesz schudnąć!
Odnośnik do komentarza

Rower w zupełności wystarczy dla spalenia tłuszczyku. Jeżeli robisz to w klubie to pilnuj tętna 130-135, jeżeli w domu i nie masz pulsometra to przyłóż 2 palce(wskazujący i serdeczny) do tętnicy szyjnej i licz pulsowanie w tętnicy w ciągu minuty, jak osiągnie przybliżoną liczbę 135 to super! :yes:
Tak odtłuszczają się przed zawodami fitneski:yes:

Odnośnik do komentarza
I-distrust-nobody napisał/a:
sporo tzn ile? jak dlugo cwiczylas i co? bo jesli piszesz to zeby sie pochwalic to ten post jest bez sensu...:rol:


Zgadzam sie z tobą

Dla niektórych 2kg to dużo dla innych 10kg to duzo..
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...